ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Vám přejeme šťastný vstup do nového roku 2019. A co čeká nás?

Tímto bych Vás za celý ženský tým FK Čáslav ráda trošku seznámila s naší zimní přípravou, aneb co nás čeká a nemine.

Trenéři nás rozhodně šetřit nechtějí

První trénink přípravy nás čeká 22. ledna na umělé trávě v Čáslavi, kde budeme absolvovat všechny tréninky i přípravné zápasy.

Přípravné utkání číslo jedna je plánované na sobotu 2. února od 17:00 na hřišti soupeře, konkrétně v Uhříněvsi a na rozjezd nás přivítá ženský celek Bohemians 1905, který drží po podzimu 9. příčku v ČFLŽ.

O týden později se utkáme na domácím hřišti s ligovými juniorkami ze Slávie, které nás určitě pěkně provětrají.

A hned ten následující týden možná budeme trenéry proklínat. Ve čtvrtek 14. února místo tréninku budeme mít cestu na Julisku do Prahy, kde sehrajeme odložený pohárový zápas s Duklou Praha. A o dva dny později, v sobotu, přijedou ženy z Horních Heršpic, aby nám ukázaly, jak zvládají ony zimní přípravu na novou sezonu. Dukla se po podzimní části drží na 4. místě tabulky první ligy a Heršpice jsou sice poslední, ale to neznamená, že to bude některak lehká práce.

Na zbylá tři utkání přijedou soupeři za námi do Čáslavi.

Zimní soustředění budeme absolvovat v novém horském prostředí, v Krkonoších. Na čtyři dny, od 28.2. do 3.3., bude naším útočištěm Smejkalova bouda v Kněžicích, kde budeme mít dokonalé podmínky, nejen k nabírání kondice a síly, ale i k potřebné regeneraci. Snad se najde aspoň čas si ve svém osobním volnu postavit sněhuláka. :)

Zda budete mít cestu kolem, určitě se stavte.

• Přípravná utkání:

SO    2.2.   17:00     DFO Bohemians 1905 (ČFLŽ) x FK Čáslav

SO    9.2.   16:00     FK Čáslav x SK Slavia Praha juniorky

ČT  14.2.   18:30     Dukla Praha (1. liga) x FK Čáslav - 3. kolo Poháru FAČR

SO  16.2.   16:00     FK Čáslav x Horní Heršpice (1. liga)

NE  24.2.   16:00     FK Čáslav x AFK Slavia Malešice (Divize B)

SO    9.3.   10:00     FK Čáslav x Slovan Liberec (1. liga)

SO  16.3.   16:00     FK Čáslav x TJ Sokol Třebeš (Divize C)

(Případné změny vyhrazeny)