ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Vítězné přípravné utkání na půdě soupeře

S divizním celkem jsme již v loňském roce hráli a pro přípravu na soutěž je ideálním soupeřem. Chtěli jsme si vyzkoušet kombinační hru, ale pokus o kombinaci skončil v 10. minutě, kdy jsme si za stavu 0:2 mysleli, že se soupeř porazí sám a přestali jsme běhat, kombinovat a tomu, co jsme v Hradci předvedli, se nedá říkat fotbal.
Přestali jsme běhat, nabízet se, hrát na pár doteků, o rychlém kombinačním přechodu do útoku ani nemluvím.
Jediné pozitivum bylo, že, až na dvě akce soupeře, jsme si vcelku v obraně pohlídali snahu o úniky a ve dvou případech nás podržela gólmanka.

Zatím bohužel nemáme střed hřiště, kde se nově „zabíhá“ Němcová a při zranění Vokáčkové jsme s naším počtem hráček museli využít hru trenérky Krejcarové, abychom utkání dohráli v plném počtu.

Obranná fáze: chybí rychlost, start na míč, klid v rozehrávce.
Středová řada: chybí pohyb všech hráček, více se nabízet, přesnost rozehrávky, fotbalové myšlení.
Útočná řada: neschopnost udržet míč, rychlé rozehrání na záložní řadu, hledání volného prostoru - střelba.

Po odchodu osmi hráček je znát, že se mužstvo stále hledá, slibně do budoucna vypadá Fojtíková, která svou rychlostí bude platnou hráčkou, ale musí se naučit vzít na sebe zodpovědnost, dotáhnout akci do konce a nezbavovat se jako koncový hráč míče - zpřesnit hru.

Sokol Třebeš

Michaela Truhlářová, Tereza Grulichová

Tereza Vokáčková, Veronika Němcová, Klára Vaněčková

Jelínková - Joštová, Krejcarová, Jehličková, Grulichová - Melcherová, Vaněčková, Vokáčková, Němcová - Burešová, Truhlářová