ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Zápas dvou zcela odlišných poločasů

,,Pokud bych měl srovnávat dvě poslední utkání, musel bych začít nadpisem „KRÁSA a DĚS“. To, co naše děvčata předváděla celý první poločas, to by nestačilo ani na divizní utkání..."

,,Chvilkama mi přišlo, jako by si naše holky léčily mindráky z namachrovanosti. Zákonitě přišly tresty v podobě branek hostujícího celku, které hra a góly pochopitelně nakoply, takže k našemu „kopání se do zadku“ přišlo ještě trápení, kdy nám nešlo v podstatě nic - přihrávky, zpracování, nulový pohyb, nedůraznost v osobních soubojích, nemluvíme na sebe. K celé situaci nepřispělo ani to, že jdeme sami na branku a ze tří naprostých tutovek se ani jednou netrefíme do branky!"

,,Dále soupeř zahrává rohový kop a my nejsme schopni si pohlídat soupeřky, kdy ve finále gólmanka na míč nedosáhne a za ní stojí tři soupeřky u sebe a pohodlně doklepnou míč do sítě ...a ani jedna naše hráčka!"

,,Nemůžu být spokojený ani s první desetiminutovkou druhé půle. Až zhruba od 60. minuty již splňovaly některé akce parametry, kdy míč putoval z nohy na nohu, ale přesto mi tam chybělo ještě větší nasazení celého mužstva. Jediné, čeho si musí každý trenér vážit je, že se mužstvo nesložilo a i přesto, že se mu nedařilo, nesložilo zbraně a bojovalo do konce. V náš prospěch vyznělo i to, že soupeř prakticky od 70. minuty „odešel“ fyzicky, a tak se posledních 20 minut hry hrálo na polovině soupeřek z Bohemky. K tomu také přispěl přesun Karafiátové do středu zálohy, kdy se déle podržel míč. Nakonec se chytla i Klozová a bylo vidět, že na pravé straně zálohy jí to sedí víc, ale zejména se ve velmi dobrém světle ukázala Brothánková, která vzadu zahrála velmi dobře."

,,Jsme si vědomi, že se stále jedná o přípravná utkání na nový soutěžní ročník. Chápeme, že celá řada děvčat stále dobírá dovolené a tudíž nejsme v optimálním složení. Je pochopitelné, že každé utkání je jiné - jednou se daří víc, podruhé méně - ale co je naprosto nepochopitelné a v samém důsledku nepřípustné, že k zápasu přistoupíme nezodpovědně, namachrovaně – to je zcela zbytečné a nakonec v samém závěru je o to větší dřina, když se dohání poločasová ztráta a nedaří se. Tohoto nešvaru se musíme do budoucna zcela vyvarovat," uzavřel hodnocení zápasu jeden z trenérů.

Bohemians 1905

67. min Aneta Brothánková