Zatím se nedovedeme prosadit se soupeřem o třídu horším

Sobota 21. 9. 2019 14:30 FK Čáslav - SK Olomouc Sigma 1:1 (0:0)

Neděle 22. 9. 2019 13:00 SK Líšeň - FC Baník Ostrava 0:3 (0:1)

Neděle 22. 9. 2019 13:00 FK Teplice - ABC Braník 7:1 (4:1)

Neděle 22. 9. 2019 13:00 FC Praha - FC Hradec Králové 0:0 (0:0)

Sobota 28. 9. 2019 14:00 FC Hradec Králové - FK Čáslav

Sobota 28. 9. 2019 15:00 SK Olomouc Sigma - SK Líšeň

Neděle 29. 9. 2019 13:00 FK Teplice - FC Praha

Neděle 29. 9. 2019 16:00 ABC Braník - FC Baník Ostrava

,,Přestože se nám stále nedaří a trápíme se, obdivuji obrovské fyzické nasazení celého mužstva. Je neskutečné, kolik jsme schopni uběhat v zápase km, bohužel stále zbytečně - zatím nám opravdu nejde kombinační hra. Vcelku dobře kombinujeme na půlku soupeře, ještě jsme schopni kombinovat a přenášet hru za polovinou hrací plochy, ale jakmile soupeř zahustí střed hřiště a obranné vápno, nastává problém - neumíme nalézt skulinu pro náběh a když už ji najdeme, totálně selhává přesná přihrávka. Snad ve čtyřech nebo pěti případech se nám to za celých 90 minut podařilo a nejen, že to bylo pohledné, ale vstřelili jsme z jedné kombinace v 55. minutě branku, kdy si na přihrávku naběhla Ašenbrennerová, pohrála si s bekem a přesným centrem našla kopačku Melcherové, které stačilo jen natáhnout nohu - 1:0.

Následně vědomi si své převahy a neplodnosti soupeřek si vyberem patnáctiminutové volno, během kterého soupeř dvakrát zaútočí a z těchto dvou akcí nám stačí vstřelit vyrovnávací branku - 1:1!

Za zmínku stojí ještě akce v 74. minutě, kdy krásně prošla Ašenbrennerová přes dva beky , překonala gólmanku, ale nastřelila levou a následně po odrazu pravou tyč soupeřovy branky nikoli.

Závěrem: Soupeř nás ničím nepřekvapil, hrál tu svou naučenou hru na nákopy. Bohužel my jsme určitě soupeře překvapily k jeho radosti svou bázlivostí, bezradností a neschopností něco vymyslet a vyburcovat se. Teď máme jediný úkol, vrátit mužstvu zdravé sebevědomí. Toto mužstvo má na vrchol, ale musí se zase naučit věřit si a vítězit."

SK Olomouc Sigma

55. min Romana Melcherová