ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Ztratili jsme nejen body

Kompletní výsledky 2. kola:

FK Ústí nad Labem - 1. FK Příbram 0:6 (0:3)

FK Zlíchov 1914 - FC Slovan Liberec “B” 3:3 (0:2)

FC Mělník - TJ Mokré 7:1 (3:0)

TJ Sokol Chyše - FK Čáslav 5:4 (1:1)

TJ Hrádek - FC Sporting Mladá Boleslav 5:2 (3:1)

Následující 3. kolo:

Sobota 19. 9. 2020 10:15 1. FK Příbram - FC Mělník

Sobota 19. 9. 2020 13:00 TJ Mokré - TJ Hrádek

Sobota 19. 9. 2020 14:00 FC Slovan Liberec “B" - FK Ústí nad Labem

Sobota 19. 9. 2020 14:00 FK Čáslav - FK Zlíchov 1914

Neděle 20. 9. 2020 14:00 FC Sporting Mladá Boleslav - TJ Sokol Chyše

• S dnešním soupeřem a v Chýši jsme nikdy nehráli, o to bylo větší překvapení, když se před námi při příjezdu rozprostřelo v údolí hezké fotbalové hřiště. Horší už to bylo s jeho rovností, bylo hrbolaté a hodně měkké.

Utkání začalo náporem domácích hráček, které trvalo do 6. minuty, kdy jsme začali vyrovnávat hru, měli jsme míč na kopačkách. O to bylo horší, že jsme ve středu hřiště ztratili míč a soupeř z rychlého protiútoku trestal - 1:0.
První vážnější příležitost jsme si vytvořili až v 18. minutě, když se na pravé straně uvolnila Brothánková, přihrála Burešové, ta sklepla na Fojtíkovou, která poslala přihrávku do malého vápna na nabíhající Melcherovou, která vyrovnává stav utkání na 1:1!
Domácí hráčky byly v průběhu celé půle více na míči, ale naše akce byly podstatně nebezpečnější.

Druhá půle pro nás nezačala vůbec dobře. Z prvního útoku domácích si do vápna naběhla Jandová, kterou zastavila Vaněčková jen za cenu faulu, což sudí ocenil nejen penaltou, ale za druhou žlutou poslal Vaněčkovou předčasně do kabin. Nejen, že jsme ve 46. minutě prohrávali 2:1, ale především hráli o deseti, což byla voda na domácí mlýn a ten nás postupem času opravdu mlel. V 50. minutě ještě utekla Fojtíková a srovnala stav na 2:2, ale od té doby nás domácí hráčky v podstatě do 71. minuty nepustili k ničemu. Zcela ovládly střed hřiště a v rozmezí 25 minut nám vstřelily další tři branky. Což vypadalo hrozivě a na debakl. Dobré bylo, že naše děvčata nesložila zbraně a vycítila, že soupeř s přibývajícím časem ztrácí síly. Od 73. minuty, kdy Burešová snížila hlavou z rohu na 5:3, se hrálo v podstatě na polovině domácích, a až na sporadické snahy o únik, jsme ovládli hřiště. A když se v 80. minutě z voleje krásně trefila Brothánková střelou z 35 metrů a nádherně přelobovala gólmanku Hájkovou, začaly být domácí značně nervozní z výsledku.
Bohužel jsme už nevyužili ani několik rohových kopů, ani možnost z dvou přímých kopů Jehličkové a dalších úniků Vokáčkové a Melcherové.

Závěr: Zaslouženě jsme prohráli, protože začít bojovat o body v 70. minutě utkání, je trochu pozdě a domácí hráčky hrály s nasazením od první minuty.
Kaňkou na celém utkání bylo nejen vyloučení Vaněčkové, což mužstvo hodně poškodilo, ale hlavně zranění gólmanky Jelínkové, které při jednom střetnutí v posledních minutách hry domácí hráčka přišlápla ruku tak nešťastně, že z toho je zlomenina kosti pravé ruky a odstavení minimálně na měsíc ze hry.

Nechápu, proč si vždy musíme komplikovat cestu, proč nejsme soustředěni od první minuty.

TJ Sokol Chyše

9. min Jandová Denisa

18. min Melcherová Romana

💤