ČÁSLAVFC Háje JM
5:6
st 1. 5. 2024 15:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 12 C, 4. kolo

Čáslavští vrátili 3 body zpět do Hájů

V dohrávce čtvrtého kola, přivítala Čáslav doma FC Háje. Minulý duel skončil lépe pro Čáslav, a to když otočila skóre z 0:3 na 10:6. I tentokrát se čekalo vyrovnané utkání plné emocí. Do zápasu aktivněji vstoupili domácí a hned se ujali vedení. Bohužel postupem času tempo opadávalo a domácím docházely síly. Hosté naopak zabrali a v poslední třetině dokázali zápas otočit a odvést si tři body zpět.

FK Čáslav - FC Háje JM 5:6 (2:1)

Hodnocení Vojtěcha Pavlíka: „Opět se opakoval ten samý příběh jako předchozí dvě utkání. Prvních čtyřicet minut jsme soupeře přehráli, dobře jsme kombinovali. Vytvořili jsme si spoustu šancí. Bohužel tomu chyběly hlavně góly. V předchozích zápasech jsme si dokázali udělat náskok a následně ho udržet. V tomto zápase se nám to nepovedlo.“

Znovu jsme hráli pouze do čtyřicáté minuty a pak přestali – stejně jako ve dvou posledních utkáních. Přestali jsme běhat, bojovat a soupeř nás předčil svou dravostí chtít vyhrát a důrazem. Uvidíme, jak se bude vyvíjet další utkání v neděli, kdy jedeme do Náchoda.“

Branky: 2x Dudych, Pavelka, Vančura, Hortenský.

Sestava: Horáček, Feierfeil, Vilímek, Šafařík, Dudych, Perclová, Smutný, Pavelka, Vančura, Hortenský, Junek, Adamčík.