ČÁSLAVSK Vysoké Mýto
7:5
so 27. 4. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, ČDŽ U 12 C, 24. kolo

Prvních padesát minut stačilo na výhru

Čáslavští borci se v dalším kole české divize žáků na domácí půdě utkali s Vysokým Mýtem. Hosté se nacházeli na 14. místě a domácí na 10. místě tabulky. Z počátku to vypadalo na jednoznačný zápas ve prospěch domácích, ale v poslední třetině Vysoké Mýto trestalo chyby Čáslavi, avšak na body se již nezmohlo.

FK Čáslav - SK Vysoké Mýto 7:5 (4:0)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „První třetina byla docela vyrovnaná, měli jsme tam dost šancí. Sice jsme dali jen jednu branku, ale výkon kluků se mi líbil. Jediné, co bych mohl vytknout, je málo střeleckých pokusů. Mohli jsme být ve střelbě zejména ze střední vzdálenosti aktivnější.
Druhou třetinu jsme začali suprově, když jsme během dvanácti minut dali pět branek. Bohužel tím pro nás zápas skončil. Kluci už si asi mysleli, že je po zápase a už to nebylo jako předtím. Soupeř nám však nedal nic zadarmo.“
Poslední třetina už z našeho pohledu byl walking fotbal. Zejména v obraně jsme hořeli a vůbec jsme se nezajišťovali. Z toho jsme také dostali asi tři branky. Mrzí mě, že vedeme 6:1 a nakonec se skóre zastaví na 7:5. Nevím, co se klukům začne honit hlavou, že najednou přestaneme hrát. Zápas ve kterém si můžou zastřílet a dát hodně branek, ukázat co v nich je a nakonec je z toho vítězství o fous. Ale náš přístup začíná již v tréninku, když nepojedeme naplno v tréninku, nepojedeme naplno ani v zápase.“

Branky: 3x Hortenský, 2x Šimek, Feierfeil, Šafařík.

Sestavy: Horáček, Vilímek, Šafařík, Dudych, Perclová, Smutný, Pavelka, Vančura, Váňa, Babák, Šimek, Feierfeil, Hortenský, Junek.