Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 1166 článků.

Torzo starších žáků neuspělo v Náchodě

Neuvěřitelný souběh událostí způsobil, že v den mistrovského zápasu kromě zraněných a nemocných se někteří naši hráči nacházeli v Anglii, v Itálii, ve Španělsku a na Slovensku. Takže do Náchoda odcestovalo torzo doplněné o hráče z U14.

Lysá zahazovala šance, nedala ani penaltu. Čáslav trestala ze všeho

Naposledy bodovali fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem v prvním jarním kole, kdy zvítězili překvapivě na půdě do té doby prvních Úval. Od té doby sbírali jednu porážku za druhou. To platí i nadále. V dalším kole krajské I.A třídy nestačili na svém trávníku na rezervu Čáslavi. Ta vstřelila v první půli dva góly, po změně stran sice snížil střídající Hanke, ale vedení o dva góly si Čáslav vzala rychle zpět a pak pojistila výhru čtvrtou brankou.

Jasný první poločas, pak předlouhé čekání na závěrečný hvizd. Čáslav má tři body

Z jasného prvního poločasu se po změně stran stalo obrovské drama, a dlouhé čekání na závěrečný hvizd. Nakonec dopadlo další divizní utkání pro čáslavské fotbalisty dobře a na svém stadionu porazili druhé Velké Hamry, které měly za sebou sedm vítězství v řadě. Čáslav tak zvítězila počtvrté z posledních pěti utkání (a ještě jednou remizovala) a opět tak přiživila šanci na záchranu. Jenže bodovaly i další celky ohrožené sestupem.

Do Čáslavi přijedou rozjeté Velké Hamry

Další existenční utkání mají před sebou fotbalisté Čáslavi. Na stadion Pod Hrádkem přijede v neděli 5. května asi aktuálně nejtěžší možný soupeř z Velkých Hamrů, který v jarní části sezóny získal již 21 bodů a po zaváhání v úvodním kole s celkem Kosmonos (prohra 0:1) má za sebou šňůru sedmi vyhraných zápasů v řadě za sebou! Hamry v aktuální tabulce figurují na druhém místě, Čáslav je patnáctá.

Tři body zůstaly doma!

Možnost hrát na domácím hlavním hřišti umocnila motivaci všech hráčů oplatit prohru našemu středečnímu soupeři ČAFC Praha.

Naši hráči neměli svůj den

Během svátečního vloženého kola jsme zavítali do Sázavy. Vzhledem k tomu, že nás čeká herně náročný týden, tak jsme se rozhodli vzít všechny hráče kategorie U11, tak aby se snížila herní minutáž hráčů na hřišti.

Aleš Chábera: Spokojenost ano, ale musíme koukat dál

Každý bod se může hodit, každý gól, především ten vítězný, se bude počítat. Divizní fotbalisté Čáslavi bojují v jarní části sezony o záchranu v soutěži, po podzimu měli ve skupině C pouhých sedm bodů a byli předposlední. To jsou sice nadále, ale jejich bodový účet je momentálně osmnáct bodů. A soupeři před nimi na dostřel. V posledním kole si tým připsal třetí výhru z posledních čtyř zápasů, když porazil 2:0 Slavii Hradec Králové na jejím trávníku. A oba góly dal mladý útočník Aleš Chábera. Díky tomu se stal jednadvacetiletý forvard Osobností Deníku.