FK Slavoj VyšehradČÁSLAV
134_20240402_113116.jpg
533_20221006_134855.jpg

Anglický týden jsme začali prohrou se Slavojem Vyšehrad

Hned v 1. minutě zápasu našel Klinkáček v náběhu Fliegera a ten otevřel skóre zápasu 0:1. Obdržená branka ovšem probudila domácí tým.

Sérií rychlých útočných akcí si hráči Vyšehradu vynutily převahu a naše obrana byla neustále v permanenci. Několik chybných rozhodnutí při řešení situací přineslo obrat ve skóre ve prospěch našeho soupeře. My jsme měli velkou snahu vyrovnat díky průbojnosti Fliegera na hrotu útoku, ale další branku se nám už nepodařila dát. Naopak domácí hráči zatížili naše konto dalšími brankami.

Hodnocení trenéra Josefa Pešky:

"Vysoký presink domácího týmu nám dělal problémy po celý zápas. Postupně jsme ztratili odvahu rozehrávat a kombinovat. V ofenzivní činnosti jsme se spoléhali na dlouhé míče a rychlé protiútoky, ale to bylo málo.

Velký dík patří klukům z týmu U13. Tomáš Rališ i Adam Šveřepa nám pomohli doladit sestavu při velké marodce."

Branka Čáslavi: 1. Flieger (Klinkáček)

Sestava FK Čáslav: Bednář - Machotka, Vavřina, Suchomel, Rališ, Miřácký (41. Kosolapchenkov), Vedral, Ozank (41. Šveřepa), Klinkáček (49. Michera), Zavadil, Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!