KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Partneři

Marketingovou strategií nadnárodních společností a koncernů je zasahovat emoce. Fotbalový stadion a sportovní utkání jsou emocemi přímo nabité. Na tribunách se mísí široké spektrum pocitů od euforie, vášně a radosti až po zklamání a smutek.
Staňte se jedním z nás, prožijte to všechno s námi, buďte náš dvanáctý hráč na hřišti.

Naši Partneři

Město čáslav

Jsme velká, specializovaná, odborně vedená, výkonná firma, které není lhostejné, co za ní zůstává. Vypracovat se do současné pozice nebylo jednoduché. Díky vysokému pracovnímu nasazení všech našich zaměstnanců a zázemí silné skupiny jsme se však postupně stali jednou z nejrespektovanějších a nejvýraznějších společností na trhu odpadového hospodářství, sanací ekologických zátěží, demolic, údržby komunikací, komunálních služeb a facility managementu. V posledních letech jsme se stali také vůdčím dodavatelem chytrých technologií konceptu Smart City v oblasti odpadového hospodářství.

Působíme v oblastech, v nichž člověk zanechává na životním prostředí Země svou nevyhnutelnou negativní stopu. Snažíme se tuto stopu minimalizovat a při všech svých činnostech klademe maximální důraz na ekologii. „Čistá budoucnost“ je nejen naším mottem, ale především jedním z hlavních cílů našeho směřování.

Společnost AVE od svého založení v roce 1993 postupně stále rostla. V současné době má přes 2000 zaměstnanců a angažuje se ve všech oblastech České republiky. Roční obrat dosahuje 4,5 miliardy korun.

Za více než 25 let se společnost HOUFEK a.s. vypracovala na špičku v oboru a stala se významným výrobcem dřevoobráběcích strojů v Evropě. Dnes firma ve svém sídle v Golčově Jeníkově pořád navazuje na hodnoty, které zakladatelé - otec a syn Jaroslav a Aleš Houfkovi - vytvořili, když spolu začínali na chalupě v garáži. Technická jedinečnost, kvalita dílenského zpracování a individuální přístup ke každému zákazníkovi – to jsou důvody, proč dnes HOUFEK vyrábí bezmála tisíc strojů ročně, do více než padesáti zemí na světě.
Společnost zajišťující svoz odpadu.
Vodohospodářská společnost Vrchlice-Maleč a.s.

Společnost Maso Čáslav byla založena v roce 1998. Zakladatelé společnosti pan Malík a pan Dalešický dodnes působí ve firmě jako jednatelé. Z původního záměru dodávat na český trh veškeré druhy masa se firma postupně soustředila jen na čerstvě bourané vepřové maso, které dnes činí 90 % obratu.

Naší prioritou je dodávat nabourané maso v takových úpravách a v takové čerstvosti, které dnes moderní řeznictví požaduje. Kvalitně nabourané maso z naší společnosti je synonymem kvality i pro ty nejnáročnější firmy působící v masném průmyslu v Čechách a na Slovenku. Čerstvě nabourané maso je ihned rozváženo k našim odběratelům a to od neděle do čtvrtka. V portfoliu nechybí ani čerstvé nabourané hovězí maso, které však bouráme pouze jeden den v týdnu.

Současnost firmy Maso Čáslav je o moderních technologiích, bezpečnosti a kontrole suroviny i finálního opracování masa a o tradičním přístupu k řeznickému řemeslu. Provozovna je neustále pod zpřísněným hygienickým dohledem.

Společnost Velkoobchod ORION, spol. s r.o. byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. V současné době kromě velkoobchodu sdružuje i zásilkový obchod, který nabízí své zboží prostřednictvím tištěných katalogů a e-shopu www.oriondomacipotreby.cz
Firma sídlí na okraji Litomyšle – v městské části Nedošín – v novém moderním komplexu skladového a logistického centra s pohodlným přístupem a dostatkem parkovacích ploch.
Za 20 let existence se podařilo vybudovat prosperující ryze českou společnost, která dbá na permanentní růst a rozvoj kvalitních služeb pro své zákazníky. Také nadále je plánován rozvoj velkoobchodu a sítě maloobchodních prodejen Orion – český obchod pro domácnost.
Hlavní oblastí činnosti je export a import domácích potřeb. Rozsáhlý sortiment je tvořen zbožím od renomovaných českých výrobců, výrobců ze států EU a ze zemí celého světa. Zboží je dodáváno do prodejen a firem po celém území České republiky, Slovenska a Polska.
Nabízíme veškeré fotbalové potřeby a futsalové vybavení pro kluby i jednotlivce. Jsme autorizovanými prodejci značek adidas, Nike Puma, Reusch, Uhlsport, Umbro a další. Jsme specialisté na kompletní fotbalový sortiment a v naší široké nabídce si vybere opravdu každý. Disponujeme širokým sortimentem zboží pro amatérské sportovce i fotbalové profesionály.


    Společnost Recycling-kovové odpady a.s. vznikla v roce 1996 v Chotěboři. Jedná se o rodinnou českou firmu, která se od svého založení zaměřuje na nakládání s odpady. Za 20 let své existence vybudovala společnost více než dvě desítky provozoven po celé ČR, ve kterých zaměstnává zhruba 100 zaměstnanců.
Všechny tyto provozovny slouží jako odpadová centra, kde se zajišťuje nejenom výkup druhotných surovin, jejich třídění a zpracování, ale slouží zároveň také jako sběrné dvory pro obce, místa zpětného odběru elektrozařízení a některé i jako místo, kde je možné odevzdat autovrak k ekologické likvidaci. Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkům komplexní služby v odpadovém hospodářství. Disponujeme vlastní svozovou a manipulační technikou a jsme proto schopni pružně reagovat na přání zákazníka. Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení kontejnerů a nádob na odpad, nakládka hydraulickou rukou a doprava zdarma.

Klademe důraz na efektivní recyklaci a třídění odpadů, tak aby podíl odpadu určeného k dalšímu využití byl co nejvyšší. Za tímto účelem si společnost pořídila již v roce 2004 zařízení-šrédr, na kterém dochází k mechanické úpravě odpadů, základnímu roztřídění a důkladné separaci na separační lince.
Vznik FITNESS PATY Čáslav se datuje ke květnu 2003. Původní klasická posilovna - ,,činkárna“ se postupem času vyvíjela a přidávala další nové aktivity ( spinning , jumping, kruhový trénink atd.) Jelikož staré prostory, už nemohly naplnit cíle a vize, které jsme měli, podařilo se nám v září roku 2015 přestěhovat do krásných velkých prostorů, kde dnes najdete posilovnu se silovou zónou, aerobní kout, posilovací stroje i pomůcky na trénink s vlastní váhou těla. Na skupinová cvičení, která jsou u nás velice oblíbená, jsou k dispozici 2 krásné multifunkční sály vybavené klimatizační jednotkou. Nejsme jen fitness, kde se zvedají činky a lámou rekordy. Jsme místo, kde posouváme naše hranice, bojujeme zdravě s přebytečnými kilogramy, zdravotními obtížemi, zpevňujeme a rýsujeme postavu.