• FK Čáslav je fotbalovým klubem jehož historie se začala psát v roce 1902
  • FK Čáslav v současné době má celkem 13 mládežnických celků a dva týmy mužů
  • FK Čáslav zaměstnává třicítku trenérů, kteří se starají o čtyři stovky členů klubu
  • FK Čáslav disponuje licencí Sportovního střediska mládeže Krajského fotbalového svazu (SpSM KFS)
  • A-tým FK Čáslav působí v Divizi C, čtvrté nejvyšší domácí soutěži, juniorka Čáslavi hraje I. A třídu sk.B
  • Dorostenecké týmy působí v dorostencké divizi, žakovské týmy v České fotbalové lize

Identifikační údaje klubu

Název klubu:FK Čáslav, z.s.
Fakturační adresa:Vodranty 1664, 286 01 Čáslav, Česká republika
Doručovací adresa:Vodranty 1664, 286 01 Čáslav, Česká republika
IČ:46405356
Web:http://www.fkcaslav.cz