Příměstské kempy

FK Čáslav letos pořádá dva turnusy příměstských kempů. On-line přihlášky otevřeny!

„V posledních třech letech se naše kempy setkaly s nebývalým ohlasem, kdy se kempů v Žehušicích a Čáslavi zúčastnilo přes dvě stovky dětí! Obdrželi jsme řadu pozitivních ohlasů, a tak pokračujeme v příměstských kempech v obou lokalitách také letos,“ uvedl Jan Spáčil z FK Čáslav.

„Oba kempy jsou organizované jako příměstské, to jest děti si převezmeme každý den vždy ráno, mají zajištěný oběd, 2x svačinu a pitný režim,“ řekl Spáčil a pokračoval: „Po celý den je pro děti organizovaný celodenní sportovně zábavný program pod vedením zkušených trenérů FK Čáslav. Po ukončení odpoledního programu si rodiče přebírají děti domů,“ prozradil program kempů.

Základní škola Žehušice nabídne kempu pestré zázemí. K dispozici je travnaté hřiště, tělocvična, malé hřiště s umělou trávou, atletický tartanový ovál a samozřejmě šatny, společenská místnost a jídelna.

Skvělý komfort mají děti také v čáslavských Vodrantech, kde jsou k dispozici dvě hřiště s přírodní trávou, jedno s trávou umělou, restaurace, kabiny, společenská místnost, lesopark, atletická dráha a venkovní koupaliště.

„Podrobné organizační pokyny k oběma kempům budeme rozesílat přihlášeným účastníkům po uzavření přihlášek v prvním červnovém týdnu. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky,“ uzavřel Jan Spáčil.

Kontakty: Mgr. Jan Spáčil, tel.: 724 349 287 nebo Mgr. Jakub Svoboda, tel.: 775 250 395, email: info@fkcaslav.cz.

1. místo konání: areál ZŠ Žehušice, termín: 8.7. - 12.7.2024

2. místo konání: sportovní areál Čáslav - Vodranty, termín: 12.8. - 16.8.2024

Oba kempy jsou organizované jako příměstské, to jest děti si převezmeme každý den vždy ráno, mají zajištěný oběd, 2x svačinu a pitný režim po celý den a organizovaný celodenní sportovně - zábavný program pod vedením zkušených trenérů FK Čáslav. Po ukončení odpoledního programu si rodiče přebírají děti domů.
Cena kempu Žehušice:dítě/ 5 dní = 3 400 Kč, člen FK Čáslav nebo žák ZŠ Žehušice 3 000 Kč

Cena kempu Čáslav:dítě/ 5 dní = 3 400 Kč, člen FK Čáslav 3 000 Kč
Platební údaje a termíny pro zaplacení jsou součástí přihlašovacího formuláře

Odkaz na přihlášku na kemp do Žehušic: https://forms.gle/vN73iMW5GmFHaFw67