TJ SvitavyČÁSLAV
134_20240402_113116.jpg
581_20221103_094313.jpg

Ani hattrick kapitána Petra Vavřiny nedokázal nahradit chyby čáslavských hráčů

Ani hattrick kapitána Petra Vavřiny nedokázal nahradit chyby, které jsme předvedli v pěti minutách na začátku druhého poločasu, kdy jsme inkasovali tři branky.

TJ Svitavy - FK Čáslav 6:3 (3:2)

Hodnocení zápasu - Miroslav Paták
"Zápas se soupeřem naší úrovně rozhodly individuální chyby, kdy jsme 4 góly doslova darovali. Přitom v první dvacetiminutovce jsme hráli slušně. Snažili se kombinovat po zemi, dařilo se vytvářet šance. Bohužel z první pološance jsme inkasovali... Přesto jsme dvakrát stačili srovnat díky P. Vavřinovi. Do kolen nás dostala poslední minuta 1. poločasu a prvních 5 minut druhé půle, kdy jsme zažili hororové minuty v podobě již zmíněných našich "námazů". Soupeř odskočil na 6:2 a my už neměli morál zápas zdramatizovat.

Každopádně jsme z utkání zklamáni. Tentokrát jsme víc než polovina mužstva nepodali individuální výkon na potřebné úrovni. Brzdí nás dovednostní věci na kterých musíme stále pracovat. Základy, jako utažené přihrávky, zpracování míče apod. Buďme všichni pokorní, trpěliví a pracovití."

Branky FK Čáslav:
18., 40., 70. Vavřina (1. dorážka po rohovém kopu, 2. přímý trestný kop, 3. penalta)

Sestava FK Čáslav:
Bednář - Machotka (54. Zavadil), Klinkáček (51. Suchomel), Vavřina, Chloupý, Ozank, Rajchman (4. Vedral), Kosolapchenkov (69. Krejčí), Kříž, Miřácký (41. Houdek), Flieger. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!