ČÁSLAVTJ Svitavy
125_20240312_115337.jpg
401_20220623_140604.png

Body byly na dosah

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Hned od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu. Soupeř nám nedal nic zadarmo. Rychle nás dostupoval a nenechal nám ani metr. Naopak my jsme soupeři nechali hodně prostoru na zpracování, a tak mu usnadnili přechod do útoku.“

Čáslav – Svitavy 3:5 (0:2)

„První dvě třetiny se odehrávaly ve stejném duchu. Převahu měl soupeř a my jsme spíše bránili. Svými zákroky nás držel brankář Bednář a po prvních dvou třetinách jsme prohrávali pouze 0:2, i když to mohlo být mnohem více.“

„Do třetí třetiny kluci vstoupili skvěle, když začali soupeře dostupovat a znepříjemnili soupeři rozehrávku. Po zásluze byli odměněni, když si z krajního obránce Suchomel naběhl dopředu a prodloužil balón na Ozanka, který snížil na 1:2. Bylo vidět, že to kluky nakoplo a rázem měli všichni více energie. Bohužel po chybě vzadu, jsme inkasovali a soupeř nám odskočil na rozdíl dvou branek. Kluci nesvěsili hlavy a bojovali dál. Po dalších dvou brankách Ozanka, bylo skóre 3:3. Na klucích bylo vidět, že chtějí vyhrát a šli si za tím. Bohužel si myslím, že jsme chtěli vyhrát až moc a nechali jsme otevřenou obranu. V posledních deseti minutách již docházely síly a obdrželi jsme dvě branky, které zpečetily naši prohru na 3:5.“

„Kluky bych chtěl pochválit za to, že za nepříznivého stavu to nevzdali a bojovali. Škoda, že jsme soupeře dostupovali až poslední třetinu. Takhle by to mělo vypadat celý zápas. Pokud navážeme na výkon ze třetí třetiny, určitě můžeme pomýšlet na body ve Vysokém Mýtě.“

Branky: 3x Ozank.

Sestava: Bednář – Zavadil, Vavřina, Suchomel, Miřácký – Michera, Krejčí, Kosolapchenkov, Vedral, Fliegel – Ozank.