125_20240312_115337.jpg
194_20220203_120023.png

Bývalí mládežníci FK Čáslav podepsali s Pardubicemi profesionální smlouvy!

Šestnáctiletý Štěpán Míšek a o pár měsíců starší Tomáš Rolenec podepsali na začátku letošního roku profesionální hráčské smlouvy s klubem FK Pardubice. Oba hráči prošli mládežnickými týmy FK Čáslav. Díky klubové spolupráci s FK Pardubice se přesunuli do tamní Regionální fotbalové akademie a nyní svými výkony oslovili vedení Pardubic natolik, že s nimi prvoligový klub uzavřel profesionální smlouvy!

Teprve šestnáctiletý Štěpán Míšek si v podzimní části sezóny připsal deset startů za pardubický starší dorost U19 v nejvyšší ligové soutěži (Pardubice jsou na prvním místě tabulky, pozn. aut.). Míšek má za sebou již šest reprezentačních startů. Třikrát reprezentoval vloni v kategorii U17, v roce 2020 třikrát nastoupil za U15.

Tomáš Rolenec si v kategorii U19 připsal prozatím jeden start. „Je to zatím spíš hráč mladšího dorostu, ale je v něm velký potenciál. Vysoký stoper, soubojový typ,“ řekl na adresu bývalého hráče Čáslavi trenér pardubického staršího dorostu Pavel Němeček.

Oběma hráčům tímto gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v jejich fotbalových kariérách.

Štěpán Míšek v dresu české reprezentace. Zdroj foto: fotbal.cz

Tomáš Rolenec v dresu FK Pardubice. Zdroj: fkpardubice.cz