VrdyČÁSLAV
čt 20. 10. 2022 16:30 @ Vrdy, MLADŠÍ ŽÁCI, 12. kolo
576_20221103_092258.jpg

Čáslav dvougólový odskok Vrdů nedohnala

Ve 12. kole mladších žáků zavítali čáslavští do Vrdů, kde je čekal vyrovnaný zápas. Čáslavi chybělo sedm lidí, a tak si museli půjčit, alespoň tři hráče z U12. I přes pomoc těchto hráčů Čáslav na body nedosáhla. Od 13. minuty Čáslav doháněl skóre. Na 1:0 Čáslav ještě dokázala odpovědět, ale Vrdy odskočily na rozdíl dvou branek a na to už čáslavští nedokázali odpovědět.

Vrdy - Čáslav 3:2 (1:1)

Hodnocení trenéra Václava Vondry: „Zápas byl velmi vyrovnaný. Nemůžu říct, že bychom hráli dobře, ale ani špatně. Byly tam hezké akce, ale byly tam i velké chyby v rozehrávce. Nemůžu říct, že by se kluci nesnažili, naopak si myslím, že u některých vidím zlepšení a dali do toho vše.“

„Jsem rád, že se borci snaží rozehrát. Je to mnohem lepší než nakopávané balóny. Přesně tak se to učíme. Teď jsou přesně v tom věku, kdy se to musí naučit a dovolit si i když z toho třeba dostaneme branku. V dorostu už na to bude pozdě. Samozřejmě mě mrzí branky ze špatné rozehrávky, které jsme dostali, ale jsou potřeba k tomu, abychom se to naučili. Poslední věcí, která mě ještě trochu trápí je zakončení…místo toho abychom vystřelil z hranice vápna, snažíme se kombinovat až do branky. Většinou to končí špatnou přihrávkou. Byl bych radši kdybychom ve střelbě byli trošku sobečtější a odvážnější.

„Chtěl bych všechny pochválit za rozehrávku a odvahu hrát. Pokračujte ve své snaze, choďte na tréninky a na jaře vyhrajeme!“

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Já tento zápas asi nemůžu hodnotit. Chtěl bych po dětech mnohem víc. Nejspíš, aby z nich už byli hotoví hráči. Opět mi zápas ukázal, na čem musíme pracovat, hlavně co se týče pozic. Většina vůbec neví, kde se na hřišti pohybovat. Samozřejmě se všichni snažili, ale trenér asi nemůže být nikdy spokojený a vždy bude vidět jen nedostatky.“

Branky: Šouba, Pekhart.

Sestava: Mikanová, Horáček, Dalešický, Šafařík, Vobořil, Vilímek, Váňa, Zápařka, Šimek, Semínko, Šouba, Pekhart.