FC Slavia Hradec KrálovéČÁSLAV
ne 21. 5. 2023 12:00 @ Slavia HK, tráva, ČDŽ U 14 C, 23. kolo
125_20240312_115337.jpg
770_20230525_093311.jpg

Čáslav inkasovala od hradecké Slavie tvrdý direkt

Hezké nedělní poledne v příjemném areálu Slavie Hradec Kralové se pro žáky FK Čáslav U14 změnilo v pěkně hořkou pilulku.

FC Slavia Hradec Králové - FK Čáslav 9:2 (5:2)

Od první do poslední minuty domácí jasně dominovali.Rychlé útoky s častým zakončením dělalo naší defenzívě obrovské problémy. Kontrovali jsme dvěma úniky Fliegra, ale ani jeden neskončil brankou. Brankově jsme se prosadili díky dvěma gólům Tomáše Vedrala ze střední vzdálenosti.

S přibývajícími minutami se zvyšoval počet branek na našem kontě. Klesala soustředěnost na vývoj hry na hřišti. Všichni si jistě oddechli po závěrečném hvizdu rozhodčího.

Hodnocení trenérů:

"Tak velký výběr špatných řešení jsme ještě v žádném zápase nepředvedli. Jako bychom vše dělali obráceně. Soupeř nás za to trestal brankami. Zklidnit se na míči bylo pro naše hráče neuvěřitelně velkou překážkou. Celou situaci musíme přijmout tak jak je. Kluci mají chuť do tréninku i zápasu a všichni věříme, že díky tomu přijdou lepší výkony i výsledky."

Branky Čáslavi: 26. Vedral (Vavřina, Kříž), 40. Vedral

Čáslav: Houdek (65. Michera) - Machotka (65. Krejčí), Vavřina, Suchomel, Chloupý, Ozank, Vedral, Novotný (51. Zavadil), Kosolapchenkov (56. Svoboda), Kříž, Flieger.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!