TRUTNOVČÁSLAV
2:3(1:0)
so 2. 4. 2022 12:15 @ UMT Trutnov, ČDD U 17 C, 19. kolo

Čáslav obrala Trutnov

Mladší dorostenci navázali na týden staré vítězství s ABC Braník a z umělé trávy v Trunově si přivezli všechny tři body!

Trutnov - Čáslav 2:3 (1:0)

Hned od začátku byli čáslavští dorostenci aktivnějším týmem a držel balon na svých kopačkách. Bohužel tuto převahu nedokázal přetavit ve vedoucí branku, několikrát se mladým hráčům podařilo kombinací dojít až k velkému vápna soupeře, ale v těchto místech o držení balonu přišlo, několikrát podržel mužstvo domácích brankář a jednou dokonce břevno trutnovské branky. Jak to tak ve fotbale bývá, tak se po ojedinělé šanci prosadili domácí, kdy jejich útočník krásnou střelou z hranice vápna vymetl šibenici. Poločas tak skončil 1:0 pro domácí mužstvo.

Se stejnou energií vstoupili hosté i do druhého poločasu. Za svoji aktivitu byli čáslavští mladíci odměněni ve 49. minutě, kdy se k dorážce dostal Koryčánek a před odkrytou brankou se nemýlil. Po srovnávací brance se hra vyrovnala a do zajímavých příležitostí se začali dostávat i domácí, jednu takovou situaci zužitkovali v 55. minutě a světelná tabule ukazovala skóre 2:1. Čáslavští nesložili zbraně a dále se snažili vyvíjet ofenzivní aktivitu. V 66. minutě nastartoval hostující k obratu Hybler z přímého volného kopu a o pár minut později zmíněný obrat dokonal po individuální akci Roček. Posledních dvacet minut se hostující bránili a přes docházející síly a mnohé křeče zápas dovedli do vítězného konce.

Hodnocení trenérů: ,,Dnes musíme kluky pochválit a poděkovat jim za předvedený výkon. V prvním poločase jsme byli dominantním týmem a dobrou kombinační hrou jsme soupeře výrazně přehrávali, škoda že jsme převahu nedokázali zužitkovat ke vstřelení branky. Ve druhém poločase jsme byli za výkon odměněni góly a zaslouženě vyhráli. Kluci dnes na hřišti nechali vše a někteří i přes křeče zápas dobojovali až do zdárného konce.”

Branky: 45. Šíl, 55. Mader, 49. Koryčánek, 66. Hybler, 71. Roček.

Čáslav: Málek - Šusta, Krejza, Ondráček, Růžička (58. Švanda) - Grulich, Spáčil (65. Holý), Jeřábek, Koryčánek, Katzer (54. Hybler) – Roček. Trenéři: Lebduška, Ronovský.