ČÁSLAVFK Náchod
2:3
ne 2. 10. 2022 12:00 @ Golčův Jeníkov, ČDŽ U 14 C, 7. kolo

Čáslav prohrála s Náchodem o jednu branku

Tým Náchoda nepoznal v podzimní části hořkost porážky a má ve své středu nejlepšího střelce naší skupiny. Protože obě hřiště v Čáslavi jsou v nedobrém stavu, sehráli jsme tento mistrovský zápas v Golčově Jeníkově.

FK Čáslav - FK Náchod 2:3 (1:1)

Útočné kvality soupeře jsme řádně pocítili hned v 1. poločase. Množství vypracovaných situací a zakončení dalo zabrat obětavé obranné činnosti a Bohouš Bednář v bráně čaroval.

Překvapivě do vedení jdeme my. Šimon Kříž vystihne pomalou nahrávku mezi obránci, obejde brankáře a vedeme 1:0. Do konce poločasu je vyrovnáno.

Ve druhé části zápasu útočná aktivita hostů poklesla, ale přesto jdou do vedení 1:2. Během minuty dokážeme vyrovnat díky přesné střele Tondy Fliegera. Mírný deštík vyhovuje více hráčům z Náchoda. Nenápadná akce ve středu hřiště je zakončena střelou do naší šibenice.

Hodnocení zápasu - Josef Peška:

„Výsledek i vývoj zápasu vypadá vyrovnaně. Bohužel hlavně v 1. poločase jsme propadávali v soubojích, neměli jsme klid na míči, byli jsme málo aktivní v nabídce. Kladem je, že kluci se snažili a bojovali do poslední minuty zápasu a tím nahrazovali ostatní nedostatky.“

Branky Čáslavi: 11. Kříž, 47. Flieger

Čáslav: Bednář - Rališ (45. Rajchman), Vavřina, Flieger (78. Michera), Houdek (48. Machotka), Suchomel, Chloupý, Vedral, Kosolapchenkov (50.Zavadil), Ozank (75. Miřacký), Kříž. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.