125_20240312_115337.jpg
768_20230524_135200.jpg

Čáslav rozhodla o vítězství v posledních pěti minutách

Dne 19.5. v pátek proběhlo další kolo soutěže okresního přeboru mladších žáků. V něm se Čáslavští utkali s Vrdy. Poslední utkání mezi těmito celky skončilo těsným rozdílem 3:2 pro Vrdy. Tento zápas byl i soubojem o šestém místo v tabulce kdy Čáslav na Vrdy ztrácela pouze bod. Hned v první minutě se ujali čáslavští vedení, ale bohužel ne na dlouho. V desáté minutě už byl zápas 1:2 pro Vrdy. Tento stav pokračoval téměř celý zápas, až do poslední pětiminutovky, kdy Čáslav vstřelila tři branky a vyhrála 4:2.

Čáslav – Vrdy 4:2 (1:2)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Bohužel jsme nenavázali na výkon s Chotusicemi. V prvním poločase jsme nepředvedli vůbec nic. Nevraceli jsme se, nebyla tam ta chuť hrát, naběhnout si… Obě branky jsme dostali po našich chybách, kdy jsme nejdřív propadli na první tyči po rohovém kopu a druhý po špatné rozehrávce. Ale tu se pořád učíme a stane se, že uděláme chybu. Po prvním poločase jsme si zasloužili prohrát za předvedený výkon.“

Druhý poločas už nebyl tak špatný, ale výborný také ne. My jsme se do hry dostali až v 55. minutě, když jsme srovnali na 2:2. Kluky to nakoplo a začali hrát, ale do té doby to moc hezký fotbal nebyl.“

Další zápas máme Čáslav B, tak jsem zvědav, jak kluci zabojují proti starším. Díky zraněným klukům, že přišli podpořit svoje spoluhráče a prožívali zápas s nimi.“

Branky: 2x Vilímek, Kočí, Hortenský

Sestava: Horáček, Mikanová, Penc, Šafařík, Šimek, Kočí, Babák, Vilímek, Váňa.