ChotusiceČÁSLAV
ne 9. 10. 2022 13:30 @ Chotusice, MLADŠÍ ŽÁCI, 10. kolo
557_20221017_130558.jpg

Čáslav si odvezla z Chotusic dvanáct branek

V dalším kole okresu mladších žáku vyjela čáslavská U11 do nedalekých Chotusic, kde jí čekal velice silný soupeř. Chotusice, které jsou na prvním místě tabulky, nedali Čáslavi nic zadarmo. Ač výsledek 12:2 pro Chotusice vypadá strašlivě, trenér byl s předvedenou hrou vcelku spokojený.

Chotusice – Čáslav 12:2 (6:0)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Musím říct, že i když jsme dostali 12 branek, tak se mi naše hra v celku líbila. Od mnoha hráčů tam bylo zlepšení v důrazu a hře tělem. Snažili jsme se každý balón uhrát a nic nezakopávat. Líbilo se mi, že jsme si přihráli a narazili. Jsem rád, že to, co se učíme v tréninku se, alespoň z malé části objevilo v zápase.“

„Samozřejmě kdybychom dostali méně branek, výsledek by vypadal lépe, ale Chotusice mají kvalitní tým. Zaslouženě vyhráli. Každopádně pokud kluci budou poctivě trénovat a přenášet věci, které se učíme do zápasu, tak věřím, že na jaře Chotusice potrápíme více.“

„Chtěl bych všechny pochválit za výkon, nejvíce zejména naši brankářku Aličku, která pochytala ještě další střely.“

Branky: Feierfeil, Vilímek.

Sestavy: Mikanová – Dalešický, Šafařík – Vančura, Feierfeil, Vilímek, Horáček, Vobořil – Baranov, Babák.