TJ Sokol TřebešČÁSLAV
2:4
ne 13. 11. 2022 14:00 @ Malšovice / UMT, ČDŽ U 14 C, 2. kolo

Čáslav si poradila s Třebeší

Poslední mistrovský zápas podzimní části sezóny měl být dle předpokladů v režii týmu FK Čáslav. První poločas na UMT v Hradci Králové tomu i odpovídal (0:2). Ve druhém poločasu hráči Třebeše zvýšili otáčky a 6. minut před závěrečným hvizdem bylo vyrovnáno (2:2). Vypadalo to, že je zaděláno na pořádné drama. Překvapení se nakonec nekonalo. Střídající Lukáš Zavadil dal dvě branky a rozhodl o tom, že tři body do tabulky si připíše FK Čáslav.

TJ Sokol Třebeš - FK Čáslav 2:4 (0:2)

Hodnocení zápasu - Paták Miroslav:
"Po celkem dobré hře, kterou jsme předváděli v první půlce, jsme si vytvořili dvoubrankový náskok. Hráli jsme zodpovědně do defenzivy a domácí jsme přehrávali i kombinačně. Přesto si myslím, že jsme měli být ještě dominantnější a více si vyzkoušet věci, které v tomto bloku řešíme v TJ. To je přechod přes střední zónu a práce v meziprostorech.
Dvougólový náskok nás ve druhém dějství ukolébal a domácí nás vyšším pressinkem nutili k chybám. Protože jsme jejich risk nepotrestali góly z rychlých brejků (min 4x jsme šli sami na gólmana), tak přišel trest pro nás, kdy v poslední desetiminutovce (72. a 74. minuta) bylo srovnáno...
Vážíme si toho, jak kluci v tento krizový moment zareagovali a dvěma góly strhli vítězství na naši stranu.
Z hráčů bychom určitě rádi vyzdvihli výkon P. Vavřiny, který si drží konstantní výkonnost po celou sezónu. Zápas se povedl, jak herně, tak střelecky L. Zavadilovi. Zvláštní poctu si zaslouží i David Michera, který se druhý poločas postavil poprvé v životě v soutěžním utkání do branky a vedl si velmi dobře!"