ČÁSLAVTJ Svitavy
so 15. 4. 2023 15:30 @ Ohrazenice - UMT, ČDŽ U 14 C, 18. kolo
715_20230418_095843.jpg

Čáslav v pardubickém azylu neuspěla

Rozmáčené trávníky na hřištích v Čáslavi nám nedovolily sehrát mistrovský zápas v domácím prostředí. Azyl nám poskytla UMT v Pardubicích-Ohrazenicích.

FK Čáslav - TJ Svitavy 0:3 (0:2)

Z naší strany sneslo měřítko pouze prvních 25 minut, kdy jsme se soupeřem dokázali hrát vyrovnanou partii. Po zbytek zápasu jsme sice dobře rozehrávali od brány, míč jsme kombinací dostali do středu hřiště, tam však přicházely zbytečné a jednoduché ztráty. Prostrčit míč mezi obránci nebo překopnout obranný val soupeře byl pro naše hráče obrovský problém.

První dvě branky jsme dostali jako přes kopírák. Hráči Svitav nás přehráli v křídelním prostoru. Následovala rychlá přihrávka po zemi před naši bránu. Tam jsme byli v přečíslení 3:1, ale útočící hráč měl vždy dost času i klidu si míč připravit a zakončit. Kuriozitou bylo, že jeden z našich hráčů se pro zranění omluvil dopoledne v den zápasu a další tři hráči opustili hrací plochu pro různá bolestivá zranění během hrací doby.

Z tohoto zápasu se musíme poučit a rychle ho vymazat z hlavy, protože už ve středu nás čeká dohrávka na hřišti Football Talent Academy.

Po absolvování zimní přípravy můžeme vidět v dresu FK Čáslav Jáchyma Kunáška, který přestoupil z týmu SK Habry. Kdo neví, tak je to syn bývalého vynikajícího hráče FK Čáslav a Bohemians Praha Petra Kunáška. Jáchymovi přejeme co nejlepší výkony a radost z fotbalu. Josef Peška

Čáslav: Bednář - Machotka, Suchomel, Vavřina (48. Novotný), Svoboda, Rajchman (20. Ozank), Zavadil (48. Kunášek), Kosolapchenkov, Kříž, Houdek (69. Krejčí), Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!