ČÁSLAVFC Slavia Hradec Králové
so 22. 10. 2022 12:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 14 C, 10. kolo
572_20221025_110645.jpg

Čáslav ve druhém poločase dorovnala dvoubrankové manko

FC Slavia Hradec Králové se v Čáslavi představila jako velmi zdatný soupeř. V sestavě měla pěkně narostlého hrotového útočníka a na kraji obrany blonďatou slečnu.

FK Čáslav - FC Slavia Hradec Králové 2:2 (0:2)

Déšť a mokrý terén dělal problémy všem aktérům na hřišti. Lépe a dříve se přizpůsobili hráči Slavie. Hned první střela na naši bránu pořádně vyprášila rukavice Bohouše Bednáře. Svou druhou šanci už hosté dohráli do naší brány. Po deseti minutách skončila v bráně střela tečovaná do protipohybu našeho brankáře. My jsme kontrovali. Dyma Kosolapchenkov perfektně předskočil protihráče, který právě přijímal míč a okamžitě zakončil. Bohužel, míč pouze orazítkoval tyč brány soupeře.

V poločasové přestávce jsme si ujasnili klady a zápory naší hry a dali cíle pro druhou část zápasu. Do druhého poločasu jsme vstoupili nebojácně a odvážně. Hned to bylo na naší hře znát. Při obléhání pokutového území hostů přihrál Dyma přesně proti noze Tobiase Ozanka, který tvrdou střelou vymetl šibenici. Krásná branka. Snížení všechny hráče ještě více nabudilo, že zápas není ztracen. Byl u toho znovu Dyma Kosolapchenkov. Díky své dravosti "protlačil" míč mezi třemi hráči soupeře a nasměroval přihrávku před bránu. Tam zaúřadoval Tonda Flieger a na dvakrát dostal míč do brány. Třešničku na dortu mohl udělat zase Flieger, který v poslední minutě postupoval sám na bránu, ale gólman Slavie ho vychytal.

Hodnocení zápasu - Josef Peška:

„V první polovině zápasu se nám nedařilo uhlídat útočné hroty soupeře, Nedokázali jsme dostupovat a sbližovat hráče, který měl míč. Nevynucenými chybami jsme přicházeli o míč. Ve druhé části jsme zpřesnili hru, zvýšili aktivitu a za snahu a týmový výkon jsme byli odměněni.

Branky Čáslavi: 53. Ozank (Kosolapchenkov), 73. Flieger (Kosolapchenkov).

Čáslav: Bednář - Machotka, Vavřina, Flieger, Chloupý, Suchomel (41. Klinkáček), Zavadil (41. Ozank), Vedral, Kosolapchenkov, Houdek, Kříž. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!