Čáslav začala pohár gólovou přestřelkou s uhlíři

Na hřiště menších rozměrů se vrátili čáslavští žáci kategorie U11 v rámci okresního poháru. V jeho prvním kole přivítali ve středu 15. září Uhlířské Janovice. Utkání nabídlo svižný fotbal okořeněný gólovou přestřelkou, na jejímž konci byli spokojenější hosté.

FK Čáslav A – FK Uhlířské Janovice 8:9 (5:6)

Čáslav se sice brzy dostala do dvoubrankového vedení, ale v konečné fázi honila výsledek. V jednu chvíli už prohrávala o tři góly, a tak měla v závěrečných minutách co dohánět. K nerozhodnému výsledku bylo blízko, ovšem uhlíře skvělými zákroky podržel jejich brankář M. Rosák.

„Zápas se mi líbil. Hrál se v tempu, byl napínavý až do konce a všichni hráči dostali bez ohledu na výsledek přibližně stejnou minutáž. Hrací čas utekl z mého pohledu hodně rychle, klidně se mohlo hrát i déle,“ konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek.

Branky a asistence Čáslavi: O. Rek (bez asistence) - 1:0, T. Pekhart (Š. Mariani) - 2:0, J. Paula (T. Pekhart) - 3:3, O. Rek (T. Pekhart) - 4:3, T. Jeřicha (bez asistence) - 5:5, T. Jeřicha (M. Černý) - 6:8, T. Pekhart (bez asistence) - 7:9, J. Paula (L. Hájková) - 8:9. Rozhodčí: M. Klobása. Hrací doba: 2x 25 minut.

Čáslav A: J. Šouba - P. Zelený, Š. Mariani, J. Paula, O. Rek, T. Pekhart. Průběžně střídali: T. Jeřicha, P. Havránek, M. Černý, L. Hájková, D. Lebeda. Trenéři: L. Hájek, M. Kotrba.

Zbývající výsledky: Tupadly - Kutná Hora 2:6, Vrdy - Čáslav B 1:6.

KOMPLETNÍ FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!