FK NáchodČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
742_20230504_132252.jpg

Čáslavi se v Náchodě nedařilo

Zájezd na další mistrovský zápas na česko - polské hranice do Náchoda problém nebyl. Herní projev týmu FK Čáslav U14 byl problém velký!

FK Náchod - FK Čáslav 5:1 (2:0)

Hráči U14 vytvořili skvělou atmosféru pro své kamarády z týmu U15 a hlasitým fanděním podpořili jejich výhru nad domácím týmem.

Všechny dostupné parametry byly ve prospěch našeho soupeře. Postavení v tabulce, počet bodů, rozdíl ve skóre. Tým Náchoda má v sestavě čtyři hráče ze sousedního Polska, disponuje velkou útočnou silou, ale hlavně mimořádně rychlým a šikovným útočníkem na hrotu. Adam Vlášek vede tabulku střelců naší skupiny ČDŽ o devět branek. To všechno naši hráči věděli a přesto odehráli zápas velmi naivně a tak trochu neprofesionálně. Domácí byli v útočné fázi rychlejší, pohyblivější a zákonitě nebezpečnější. Naše soubojové chování nemělo patřičnou úroveň a po zisku míče jsme si ho vůbec nevážili.

Všech pět branek nám dal avizovaný nejlepší střelec naší skupiny ČDŽ. Naši branku si dali domácí hráči, díky nepřesné malé domů.

Svou premiéru v bráně si užil Matěj Houdek. Nastoupil do 2. poločasu a určitě se nenudil. Předvedl několik dobrých zákroků a podržel svůj tým

Hodnocení zápasu - trenér Miroslav Paták:

Zklamání, i když soupeř byl kvalitní, od nás zatím nejhorší výkon na jaře, někteří kluci se perou sami se sebou, špatně nastavená hlava....Oproti minulému týdnu, kdy jsme věřili, že už se zvedáme, opět facka.

Sestava FK Čáslav: Bednář (41. Houdek) - Machotka (49. Kunášek), Vavřina, Flieger, Svoboda, Vedral, Kosolapchenkov (30. Mráz, 69. Krejčí), Suchomel (63. Miřácký), Zavadil (30. Ozank), Chloupý, Kříž.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!