Související zápas

FK Čáslav
ČÁSLAVSlavoj Stará Boleslav
0:0
ne 23. 10. 2022 15:30 @ Atletický stadion, I.A třída skupina B, 12. kolo
125_20240312_115337.jpg
570_20221024_123642.jpg

Čáslavská juniorka hrála bez gólů, do branky musel trenér gólmanů Jan Kubát!

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na stadionu Pod Hrádkem přivítali hosty ze Slavoje Stará Boleslav. Domácí museli opět řešit trable na brankářském postu, když si mezi tři tyče stoupnul trenér brankářů FK Čáslav Jan Kubát.

Čáslav B – Slavoj Stará Boleslav 0:0

„Po prvním poločase bych se ani nedivil, kdybychom všechny body ztratili. Sestava, kterou jsme měli k dispozici, nebyla hodna takového výkonu. Ve druhém poločase jsme se zvedli, šance jsme si vypracovali, ale bohužel jsme je nedali a byl z toho výsledek nula nula,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Radek Richard.

V brance Čáslavi se objevil po třech letech trenér gólmanů Jan Kubát: „V prvním poločase tři góly chytil. Podržel nás,“ konstatoval Radek Richard.

Dres Čáslavi po zranění kolene opět oblékl Jan Hannich, který odehrál třicet minut ve druhém poločase: „Musím ještě potrénovat. Jsem na začátku. Trénuji měsíc a jsem rád, že jsem mohl na třicet minut béčku pomoci. Těch třicet minut mi bohatě stačilo. Jsem tři měsíce od operace a jsem rád, že koleno vydrželo. Měl jsem i jednu gólovku, tu jsem bohužel nedal,“ mrzelo Jana Hannicha.

Bez branek.

Rozhodčí: Vaňousek – Louda, Šebela. Bez ŽK. Diváků: 72.

Čáslav B: Kubát- Kurka, Čáp, Lebduška, Novák (60. Hannich), Nykodým, Klepal, Fišr (69. Gonda), Dastych, Špičák, Vrána (75. Tůma). Trenér Radek Richard.

Stará Boleslav: Čihák – Reichert, Cruz, Krulich, Šejvl, Práger, Moravský, Štěpánek, Voženílek (6. Tesař), Vodák, Novák. Trenér Josef Matějovský.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!