FK PřeloučČÁSLAV
5:3(2:1)
so 22. 7. 2023 10:00 @ Přelouč, Letní příprava
830_20230724_092107.jpg

Čáslavská juniorka má za sebou první zápasový test

S řadou mladíků nastoupila čáslavská juniorka ke svému prvnímu přípravnému utkání v Přelouči. Soupeř z Pardubického krajského přeboru sice záhy prohrával nula jedna, skóre však domácí otočili na hrozivých pět jedna. V závěru se ale dvěma brankami blýskl Kurka a stanovil konečné skóre 3:5 z pohledu Čáslavi.

Přelouč – Čáslav B 5:3 (2:1)

"Více než polovina hráčů v utkání byla z dorostu a překvapivě si nevedli vůbec špatně. Po krásné akci, kdy Dastych utekl po právě straně a odcentroval přes celé vápno, uklízel na zadní tyči Hybler," popisoval gólový moment z úvodu zápasu trenér Čáslavi Vratislav Junek a pokračoval: "Vedli jsme jedna nula, myslím že jsme první půlku hráli solidní kombinační běhavý fotbal, drželi jsme balon, otáčeli hru a soupeř čekal v bloku, občas zahrozili z brejku a bohužel jsme dvakrát inkasovali," litoval.

"Bohužel, druhý poločas jsme nezvládli fyzicky, evidentně nám chybí kondice. Soupeř nás začal přehrávat odskočil na 5:1 a moc se dělat nedalo. Do útoku místo Hyblera přišel Kurka a než kluci pochopili, že svojí rychlostí dokáže obranu překonat, byl v podstatě konec. Víc než dva hezké góly v závěru už dát nestihl," uvedl.

Branky Čáslavi: 2x Kurka, Hybler.

Čáslav B: Beran – Sechovec, Houfek, Lebduška, Filip – Dastych, Spáčil, Havrda, Novák – Fišr, Hybler. Střídali: Gonda, Kurka, Grulich. Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!