ČÁSLAVSK Kosmonosy "B"
ne 5. 11. 2023 14:00 @ FK Čáslav - tráva č.1, 1.A třída sk. B muži, 14. kolo
1013_20231106_090852.jpg

Čáslavská juniorka na domácím hřišti přehrála Kosmonosy

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím pažitu přivítali rezervu divizních Kosmonos. Domácí celek neponechal v utkání nic náhodě a po velmi dobrém výkonu si připsal již třetí výhru v řadě!

Čáslav B – Kosmonosy B 3:0 (1:0)

„Nuly vzadu si hodně vážíme. U nás v Čáslavi to moc nebývá pravidlem, že dokážeme uhrát nulu vzadu. My ale máme asi třetí nebo čtvrtou nulu,“ uvedl po utkání trenér čáslavské juniorky Vratislav Junek.

„Navrch jsme dali tři branky. V poločase mohl být rozdíl ve skóre vyšší, nastřelili jsme tyč, nedali jsme pokutový kop. Soupeř nehrál špatně, ale na branku vystřelil až čtvrthodiny před koncem. Vyhráli jsme zcela zaslouženě,“ zdůraznil.

„Výkon ovlivnili kluci z áčka, který nám přišli pomoct a bylo to znát. Všichni zahráli velmi dobře. Zápas se mi líbil. Dlouho to bylo jedna nula, musíme se více zlepšit ve finální fázi,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 6. Kraj, 57. Marek, 88. Tůma.

Čáslav B: Janda – Dastych, Marek, Petrů, Novák, Kraj, Fišr, Klepal (69. Havrda), Konyvka, Vilím, Bašek (61. Tůma). Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!