FOTBAL HLÍZOVČÁSLAV
147_20240430_091055.jpg
871_20230904_101649.jpg

Čáslavská juniorka podlehla Hlízovu

Fotbalisté čáslavské juniorky ve velmi mladé sestavě odehráli utkání v Hlízově. O osudu zápasu rozhodla branka domácího Šestáka chvíli před koncem prvního poločasu.

Hlízov – Čáslav B 1:0 (1:0)

„Myslím si, že jsme sehráli výborné utkání. Hráli jsme v bloku, všichni kluci zahráli velmi dobře. Jak jsem v minulých zápasech nadával na obranu, tak v Hlízově zahráli všichni obránci velmi dobře. Matěj Kubín, který tři měsíce nehrál fotbal, tak takhle dobře jsem ho snad zahrát ještě neviděl. Brankář Málek z dorostu také chytal dobře,“ uvedl po utkání trenér čáslavské rezervy Vratislav Junek.

„Paradoxně jsme mohli po třiceti minutách vést dva nula. Měli jsme dvě tutovky, škoda že Gonda nedal. Asi by s tím Hlízov těžko něco dělal. Domácí sice měli více ze hry, ale hráli nakopávanou. Ve druhém poločase měli dvě šance, jinak toho moc neměli. Je to škoda, že jsme nedali branku, protože jsme ji zasloužili,“ konstatoval.

Branka: 44. Šesták.

Rozhodčí: Bekešský – Šmejkal, Kratochvíl. ŽK: Jilemnický, T. Šváb – Novák, D. Dastych. Diváků: 200.

Hlízov: Míšek – J. Růžička, L. Kubín, Martínek – M. Vojtíšek (46. M. Kruliš), Jak. Vavčura, Jilemnický, P. Růžička, M. Král (63. T. Šváb) – Maxa, Šesták (90.+2 M. Šváb). Trenér David Linhart.

Čáslav B: Málek – Novák, Gonda, Klepal (87. T. Roubíček), Lebduška, D. Dastych, Para, M. Kubín, Fišr, Grulich (61. Ondráček), Havrda. Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!