ČÁSLAVSK VOTICE
ne 23. 4. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, I.A třída skupina B, 23. kolo
720_20230424_100122.jpg

Čáslavská juniorka přišla o šestou výhru v řadě v poslední desetiminutovce

Fotbalisté čáslavské rezervy chtěli v dalším domácím zápase navázat na povedený vstup do soutěže- Ještě deset minut před koncem to vypadalo na to, že si čáslavští fotbalisté připíší šestou výhru v řadě. Bohužel domácí v závěru dvakrát inkasovali a zápas nakonec skončil divokou remízou čtyři čtyři!

Čáslav B – Votice 4:4 (2:2)

Trenér čáslavské juniorky Vratislav Junek po utkání těžko hledal slova: „Upřímně. Dnes to jde asi za mnou. Ze začátku jsme nehráli vůbec dobře. I když poločas skončil dva dva. Za stavu dva jedna pro nás, jsme si nechali hned hloupě vyrovnat,“ popisoval dění na hřišti v úvodních pětačtyřiceti minutách.

„Ve druhém poločase jsem udělal nějaká střídání, zdálo se, že i šťastné, když Ben Spáčil dal gól. Odskočili jsme na čtyři dva. Kdybychom jenom trošku lépe vyřešili další situace, klidně jsme mohli vést sedm dva. Úplně v pohodě, hosté neměli ve druhém poločase nic,“ konstatoval.

„Možná mým chybným zásahem ve střídání jsme přišli o vítězství. Už jsem na to asi neměl sahat. Ale risknul jsem to. Zbývalo deset minut do konce, vedli jsme o dvě branky. Dostali jsme ale ze dvou centrů dva hloupé góly. Hosté si vezou zlatý bod. Dostali jsme čtyři branky, a to je špatně. Zápas beru ale jako prohru,“ uzavřel zklamaně.

Branky: 25. Kurka, 30. Vrána, 51. Spáčil, 56. Marek – 17. Říha, 32. Matoušek, 84. Slunečko, 90.+2 vlastní Špičák.

Rozhodčí: Špaček – Orálek, Novotný. Žluté karty: Dastych, Klepal, Tuzar – Hřebec. Diváků: 120.

Čáslav B: Vlček – Marek, Špičák, Kubín, Novák (79. Kubín) – Kurka (70. Roček), Dastych, Havrda (62. Lebduška), Klepal (46. Spáčil), Tuzar – Vrána (62. Fišr). Trenér Vratislav Junek.

Votice: Tůma – Šlejmar, Baťha (73. Štork), Königsmark , Říha, Slunečko, Kramný (67. Tábořík), Homolka, Radačovský (84. Hřebec), Matoušek, Navrátil (67. Daniel). Trenér Marek Štork.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!