ČÁSLAVTK Slovan Lysá n/L
st 5. 10. 2022 16:00 @ Viktorie Sedlec, I.A třída skupina B, 7. kolo
530_20221006_124924.jpg

Čáslavská juniorka přišla o vítězství vlastním gólem v poslední vteřině zápasu

Fotbalisté čáslavské rezervy museli v dalším kole I. A třídy sk. B znovu využít azylu v Sedleci, protože obě travnaté plochy v Čáslavi jsou po deštích a nahuštěném programu čáslavských týmů v neutěšeném stavu. Nepříliš dobrý výkon mohli čáslavští okořenit ziskem tří bodů, když v nastavení zvýšil na 3:2 Chábera. Vzápětí ovšem hosté z poslední akce utkání srovnali skóre, když si centr před bránu srazil do sítě Nykodým!

Čáslav B – Lysá n/L 3:3 (1:1)

Nejdříve bych chtěl poděkovat klubu Viktoria Sedlec, který nám poskytl skvělé zázemí pro mistrovský zápas. Za to jim děkujeme,“ uvedl trenér čáslavské juniorky Radek Richard.

„Po bodech jsme šahali. Opět se nám opakuje to, co celou sezónu. Dostali jsme branku v úvodu zápasu, tentokrát hned ve druhé minutě. Dokážeme do poločasu srovnat,“ popisoval.

„Do druhého poločasu jsme šli s tím, že soupeř zaleze a bude bránit. Hosté měli jen jednoho hráče na střídání. Bohužel opak byl pravdou. Hrálo se vyrovnané až moc hektické utkání nahoru – dolů. Dali jsme na dva jedna, vzápětí jsme ale opět inkasovali na dva dva. To je špatně. S takovou sestavou, kterou jsme měli pro zápas k dispozici se to stávat nemá,“ kritizoval své svěřence a pokračoval: „V 93. minutě si vypracujeme z rohu gólovou šanci, kterou Chábera promění. Za třicet vteřin inkasujeme vlastním gólem na tři tři. To je tragédie,“ uzavřel.

Branky: 37. Chábera, 58. Vocel, 93. Chábera – 3. Schneiberg, 72. Kříž, 94. Nykodým (vlastní).

Rozhodčí: Trumpus – Kratochvíl, Benák. Žluté karty: Čáp – Novák. Diváků: 70.

Čáslav B: Barták – Dastych (69. Tůma), Čáp, Špičák (81. Houfek), Lebduška – Vilím (55. Novák), Vocel, Klepal, Nykodým – Bašek – Chábera. Trenér Radek Richard.

Lysá n/L: Rathouský – Kříž, Müller, Švorba, Schneiberg, Pokorný (69. Krušinský), Novák, Veselý, Vránek, Brabec, Kříž. Trenér Matěj Brabec.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!

ZÁZNAM ZE ZÁPASU NALEZNETE ZDE!