TJ Sokol LuštěniceČÁSLAV
1:1(1:1)
so 27. 8. 2022 17:00 @ TJ Luštěnice, I.A třída skupina B, 4. kolo
470_20220901_092116.jpg

Čáslavská juniorka přivezla z Luštěnic bod!

Fotbalisté čáslavské rezervy ve třetím kole I. A třídy sk. B konečně bodovali. Bodový zisk vystřelil Čáslavi brankou na 1:1 Tadeáš Fišr.

Luštěnice – Čáslav B 1:1 (1:1)

„Tentokrát jsme zajížděli na horkou půdu Sokolu Luštěnic. Po dvou prohrách jsme prostě museli vyhrát, což jsem hráčům zdůrazňoval. A to se nám málem i povedlo, ale bohužel štěstí nestálo při nás,“ uvedl trenér čáslavské juniorky Radek Richard.

„Domácí mají velice zkušený tým doplněný mladými hráči, což bylo po celé utkání znát, ale já bych chtěl kluky pochválit za jejich výkon. Devadesát minut odehraných na sto procent,“ zdůraznil.

„Do utkání jsme vstoupili dobře, když Gonda po levé straně zatáhl míč po lajně, ale bohužel domácí obránce ho odhodil až na dva metry daleké zábradlí. Jsem rád, že Marek zápas dohrál, protože to bylo velice ošklivé. Bohužel z naši standardní situace jsme dostali branku, kdy jsme propadli v obraně a soupeři darovali laciný gól,“ popisoval Richard.

„Klukům jsem věřil, že zápas otočí, což se povedlo hned za čtyři minuty, kdy v 10. minutě Lebduška krásným pasem uvolnil Tadeáše Fišra, který s přehledem zakončil. Poločas se dohrál v remízovém stavu,“ řekl.

„Do druhého poločasu kluci vstoupili opět dobře, ale bohužel s našimi útoky si obrana domácích poradila. V 94. minutě zápasu měl velkou šanci Dastych, kdy si navedl míč do vápna a míč kroutil na zadní tyč, ale i to se nepovedlo. Doufám, že tohle utkání nás zvedne natolik, abychom dokázali zvítězit v domácím utkání s celkem Poděbrad,“ uzavřel.

Branky: 6. Hrynčuk – 10. Fišr.

Rozhodčí: Jeník – Kubečka, Ježek. Žluté karty: Horák – Fišr. Diváků: 50.

Luštěnice: Janura – Horák, Pavlíček, Hůlka, Gros, Fišer, Mísař, Grus (77. Hrdlička), Hrynčuk (88. R. Hrdlička), Semerák, Kopa (69. Kočí). Trenér Jakub Pleško.

Čáslav B: Beran - Dastych, Čáp, Špičák, Lebduška - Gonda (61. Kubín), Havrda, Novák (85. Šranko), Klepal, Fišr, Mužátko (55. Vrána). Trenér Radek Richard.