ČÁSLAVFK Bohemia Poděbrady
ne 4. 9. 2022 17:00 @ Vodranty / tráva, I.A třída skupina B, 5. kolo
125_20240312_115337.jpg
481_20220908_102650.jpg

Čáslavská juniorka proti Poděbradům zkolabovala v obranné fázi

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácí půdě přivítali Bohemii Poděbrady. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy domácí dokázali z 0:2 skóre dorovnat přišla ve druhém dějství studená sprcha.

Čáslav B – Bohemia Poděbrady 3:8 (2:2)

"Hrajeme naivní mládežnický fotbal. Toto se týká především naší obranné fáze, kdy soupeři servírujeme branky jak na běžícím páse. Přitom na nás stačí jen důraz v osobních soubojích, kdy nás hráč soupeře odstrčí a pohodlně skóruje, tak jako například u naší první inkasované branky. Je to katastrofa. Někteří hráči mají za sebou už i divizní zápasy a na hřišti si počínají jako by na něm byli poprvé. Tým se navíc nedokáže zdravě naštvat. Inkasujeme sklopíme hlavy a hraje se dál,“ kroutil hlavou zastupující trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

V útočné fázi si přitom nepočínáme až tak zle. Vypracovali jsme si řadu šancí, nastřelili tyč, nedali jsme pokutový kop. Pokaždé když jsme se nadechli ke zdramatizování zápasu jsme ale lacino inkasovali. Takto se hrát nedá. Pokud hráči nezmění přístup k utkání, nepoperou se v osobních soubojích o míč, budeme i nadále prohrávat,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 39. Mužátko, 43. Dastych, 67. vlastní – 9., 25. a 79. Novák, 51., 61., 82. pok. kop Martínek, 57. Kalina, 84. Schultz.

Rozhodčí: Stumpf – Šebela, Kabourek. Žluté karty: Klepal, Bašek, Novák – Voříšek, Kubánek, Havránek. Diváků: 100.

Čáslav B: Beran – Čáp, Špičák (46. Houfek), Kubín, Lebduška – Klepal, Fišr (75. Novák) – Dastych (46. Kurka), Bašek (57. Spáčil), Gonda (64. Vrána) – Mužátko. Trenér Jakub Svoboda.

Bohemia Poděbrady: Málek – Voříšek, Uher, Králík, Kubánek, Martínek (81. Orestis), Hněvsa, Kalina, Hoznauer (68. Schulz), Novák (86. Suchánek), Havránek. Trenér Josef Kubánek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!