TK Slovan Lysá n/LČÁSLAV
ne 16. 4. 2023 17:00 @ Slovan Lysá nad Labem, I.A třída skupina B, 22. kolo
125_20240312_115337.jpg
709_20230417_101028.jpg

Čáslavská juniorka vyhrála popáté v řadě!

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Lysé nad Labem. Zápas tabulkových sousedů byl prakticky o šest bodů. Svěřenci trenéra Junka potvrdili aktuálně velmi dobrou fazónu a na jaře vyhráli i svůj pátý zápas!

Lysá nad Labem – Čáslav B 0:2 (0:0)

„Nebyl to vůbec dobrý fotbal, od nás to nebyl dobrý výkon. Dva nula se rodilo velmi těžko,“ uvedl po utkání trenér čáslavské juniorky Vratislav Junek.

„V prvním poločase jsme prakticky neměli šance. Hned ve druhé minutě hlavičkoval pěkně Ronovský a pak nic. Ještě v závěru poločasu Konyvka nedal takový náhodný brejk. Nic jsme nevymysleli, nedařilo se nám. Udělali jsme hodně ztrát a na velkém hřišti nás to stálo mnoho sil a dřiny. Jsem rád za zisk tří bodů, ale náš výkon jsem si představoval úplně jinak,“ nebyl Junek spokojen s výkonem svých svěřenců.

„Klukům z áčka se nedařilo a to mě mrzí, protože člověk na ně sází. Některé jsem i vystřídal, protože mi nic jiného nezbylo. Kluci z béčka, co za ně přišli rozhodně nehráli hůře. Fišr dal branku, Tuzar a Havrda byli platní ve hře,“ dodal.

Branky: 62. Chábera, 78. Fišr.

Rozhodčí: Šesták – Tvaroh, Stejskal. Žluté karty: Lebduška, Marek, Dastych, Ronovský, Fišr (všichni Č). Diváků: 82.

Lysá n/L: Rathouský – J. Kříž (64. Vránek, 80. Kredba), Müller, Brabec, Schneiberg, Veselý, L. Novák, Urban (69. Švorba), Janda, Ryšánek, T. Kříž (28. Hanke). Trenér Matěj Brabec.

Čáslav B: Vlček – Kurka, Špičák, Lebduška – Marek (46. Tuzar), Klepal (62. Havrda), Mach, Dastych (67. Fišr), Konyvka (46. Kubín) – Chábera, Ronovský. Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!