SK Posázavan Poříčí n/SČÁSLAV
so 29. 4. 2023 17:00 @ Poříčí nad Sázavou, I.A třída skupina B, 24. kolo
734_20230502_110352.jpg

Čáslavská juniorka zaspala v Poříčí začátek zápasu

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu Poříčí n/S, které jednoznačně vede tabulku. Byť domácí funkcionáři na vlastních informačních kanálech kritizují stav hracích ploch a sportovišť napříč krajem, k překvapení hostujícího celku přijeli čáslavští do areálu stěží okresní úrovně.

Poříčí n/S – Čáslav B 5:0 (2:0)

„Utkání skončilo jednoznačně 5:0. Domácí nejsou v tabulce první náhodou. Přehráli nás, i když jsme jim to velmi usnadnili vstupem do utkání,“ mrzelo trenéra čáslavské juniorky Vratislava Junka. „Ve druhé minutě jsme prohrávali, kdy Matěj Kubín nejspíš ještě spal a v desáté vedli domácí dva nula, když ne příliš těžký centr vypadne Kubovi Beranovi z ruky a útočník lehce dorazí. Deset minut a všechny plány jsou najednou pryč,“ kroutil Junek hlavou.

„Překvapením bylo, že se kluci nesložili a do poločasu to byla naše hra, kdy jsme byli lepší a vytvořili si šance, do šatny jsme klidně mohli jít za stavu 2:2, jenže jsme trestuhodně neproměnili,“ mrzelo jej.

„Mohlo to být zajímavé, jenže vstup do druhého poločasu byl opět katastrofou a během pár minut jsme inkasovali další dva góly a bylo hotovo. Druhá půlka byla v režii domácích a my si neškrtli,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 2. Baštýř, 11. a 49. Galuška, 50. Azilinon, 53. Havlíček.

Rozhodčí: Pejša – Asník, Ričica. Žluté karty: Galuška, Hašek - Špičák. Diváků: 40.

Čáslav B: Beran – Kubín, Špičák, Lebduška- Kurka, Klepal, Havrda, Dastych, Novák- Fišr, Tuzar (60. Lanc).