Čáslavská U17 potrápila lídra soutěže

V posledním kole podzimní části nás čekal suverénní lídr soutěže - Bohemians Praha.

Dění na hřišti ale už od samotného začátku moc neodpovídalo postavení týmů v tabulce. Do vedení šlo sice mužstvo hostí po rohovém kopu, ale Čáslav za tři minuty vyrovnala také z rohového kopu, prosadil se David Hybler.

První půlka nabídla vyrovnaný souboj, který pokazil krátký výpadek koncentrace a inkasované dvě branky v naší síti.

Ve druhém poločase se ale hrál snad ještě více vyrovnaný zápas než v první polovině utkání a domácí se zásluhou Matyáše Málka dostali na dostřel - 2:3.

Finální podobu výsledku dal pět minut před koncem hostující Havránek a zápas skončil výsledkem 2:4.

„Kluci zaslouží pochvalu za velmi dobře odpracovaný zápas a jen málokdo by při pohledu na herní projev obou týmů tipoval, že se jedná o týmy, které mezi sebou mají rozdíl 30 bodů,“ řekl trenér U17 Marek Lebduška.

Branky: 7. Hybler, 62. Málek.

Čáslav: Beránek - Šusta, Houfek (50. Švanda), Ondráček, Vocl – Grulich (76. Strnad), Spáčil, Hybler, Novák (24. Matyáš Málek), Varga (50. Matz) – Roček. Trenér Marek Lebduška.