ČÁSLAVČáslav B
125_20240312_115337.jpg
580_20221103_233903.jpg

Čáslavské derby!

Další okresní kolo nabídlo Čáslavské derby mladších žáků. Z těchto celků bylo nakonec šťastnější “A“. I když začátek zápasu tomu vůbec nenapovídal, když “A“ muselo vždy dotahovat brankový rozdíl. Rozdílovým hráčem byl Filip Mráz, který zaznamenal hattrick a velkou částí pomohl “A“ k výhře.

Čáslav A - Čáslav B (1:2) 4:2

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Nejprve jsem nikoho ze starších brát nechtěl, ale někteří byli na dovolené a v průběhu dnešního rána se mi ještě dva kluci omluvili kvůli nemoci. Nakonec jsem byl rád, že Houfis a Mrázič přišli a mohli jsme se prostřídat. Děkuju klukům za to, že dorazili.“

„Tentokrát jsme začátek zápasu nezaspali a hráli hned od začátku. Bohužel se mi potvrdilo to samé, co v minulém zápase a to, že nemáme žádného střelce. Myslím si, že nebýt Fildy, tak jsme tolikrát na branku ani nevystřelili. Směrem dozadu to bylo téměř v pořádku. Hráli jsme to, co jsme chtěli. Vše jsme rozehrávali snažili jsme si dovolit, ale trápí nás to, že málo střílíme a nemáme žádného střelce.“

„Všechny branky dali sice starší, ale myslím si, že je to zásluhou celého týmu. Nebylo to tak, že by kluci prokličkovali celé hřiště a dali branku, ale všechny branky padli po krásných kombinacích. Myslím si, že všechny branky padli po krajních kombinacích, a to od brankáře/obránce počínaje, přes záložníka, který míč zatáhl ke straně a dávali pod sebe před branku. Přesně tak, jak by to mělo vypadat, roztáhnout hru a najít někoho před brankou. Kluky chválím. Jen tak dál!“

Branky: 3x Mráz, Houfek.

Sestava: Mikanová – Smutný, Dalešický, Šafařík – Šimek, Vilímek, Feierfeil, Mráz, Houfek – Baranov, Babák.