Čáslavské pohárové derby nabídlo devatenáct gólů

Předposlední kolo základní části pohárové soutěže starších přípravek proti sobě svedlo čáslavské týmy kategorie U11 a U10. Derby nabídlo ve čtvrtek 21. dubna na umělé trávě gólové hody umocněné zápalem všech mladých fotbalistů do oblíbené hry.

FK Čáslav A – FK Čáslav B 12:7 (4:2)

S brankami se roztrhl pytel ve druhém poločase, a to ještě brankářka A. Mikanová pochytala řadu šancí. „Za mě byla nejlepší na hřišti. Nebála se a předvedla technicky povedené zákroky,“ pochválil v té chvíli protihráčku čáslavský trenér Luboš Hájek, ale jinak ocenil bez ohledu na předvedenou kvalitu oba nadšeně bojující fotbalové celky.

Jeho tým, který pravidelně střídal tři kompletní pětky, ukončí pohárovou cestu ve středu 27. dubna od 17 hodin v kutnohorském Lorci.

Branky a asistence Čáslavi A: vlastní (L. Hájková) - 1:0, J. Paula (L. Hájková) - 2:0, L. Hájková (L. Jelínek) - 3:1, T. Jeřicha (F. Urban) - 4:2, T. Pekhart (bez asistence) - 5:2, T. Pekhart (J. Paula) - 6:2, M. Černý (F. Babák) - 7:3, T. Pekhart (L. Jelínek) - 8:3, J. Šouba (O. Rek) - 9:4, L. Hájková (T. Pekhart) - 10:5, J. Paula (L. Hájková) - 11:5, T. Klapal (F. Babák) - 12:6. Rozhodčí: L. Hájek (laik). Hrací doba: 2x 25 minut.

Čáslav A: J. Šouba - L. Jelínek, Š. Mariani, J. Paula, T. Pekhart, L. Hájková. Průběžně střídali: P. Zelený, D. Zámečník, F. Babák, D. Lebeda, M. Černý, J. Jeřicha, F. Urban, T. Klapal, O. Rek, T. Jeřicha. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Uhlířské Janovice - Kutná Hora 7:9, Tupadly - Vrdy 2:13.