Čáslavští mladící nasázeli Velimi čtyři branky

V neděli 20. února sehrál mladší dorost U17 přípravné utkání na přírodní trávě v Nové Vsi proti Velimi.

Čáslav – Velim 4:0 (4:0)

S prvním poločasem si čáslavští mladíci poradili výborně, z prvního rohu se jim po nacvičené situaci podařilo Hyblerem otevřít skóre. Hned z následujícího rohu se vedení zdvojnásobilo po zakončení Ondráčka. Vedení čáslavské uklidnilo, a proto se sebevědomě pokoušeli do kombinační hry, ze které pramenily velmi nadějné situace, ale také se objevily občasné chyby, z těch naštěstí soupeř skórovat nedokázal. Na druhé straně se prosadili útočníci Roček a Varga. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 4:0 pro hosty.

Pro fanoušky, kteří očekávali podobné gólové hody jako v první půli, musel být průběh druhé půle zklamáním. Soupeři, který hrál v kombinované sestavě s hráči, kteří odehráli už první zápas za starší dorost, došly síly a Čáslavští se tempu přizpůsobili, a tak se druhý poločas za silného větru pouze dohrával.

Komentář trenérů: „Od zápasu jsme nevěděli, jaký výkon očekávat, jelikož jsme toho v minulém týdnu moc nenatrénovali, protože většina hráčů odjela o jarních prázdninách na hory, navíc se hráči po více než dvou měsících dostali na přírodní trávník. V prvním poločase jsme se prezentovali sebevědomou kombinační hrou, čemuž pomohlo, že jsme se z prvních dvou standardních situaci prosadili, to hráče znatelně uklidnilo. Vytvořili jsme si kombinaci i několik slibných situací a vedení po první půli mohlo být vyšší. Ve druhém poločase kvalita velmi klesla, z čehož jsme zklamání a na tom budeme muset zapracovat. Jsme rádi, že nám vypomohli tři kluci ze starších žáků a obstáli výborně.”

Branky: 5. Hybler, 9. Ondráček, 31. Roček, 40. Varga

Čáslav: Beránek - Šusta, Ondráček, Jeřábek, Roubíček - Varga (Trzaskalik), Spáčil (Hybler), Grulich (63. Švanda), Švanda (45. Strnad), - Hybler (40. Koryčánek), Roček (63. Varga). Trenéři Lebduška, Ronovský.