Související zápas

FK Čáslav
Církvice/ Nové DvoryČÁSLAV
7:8
út 5. 9. 2023 17:00 @ Církvice, "KOLI" OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 6. kolo
9_1630478642.jpg
877_20230906_101611.jpg

Čáslavští se seznamovali s rozestavením 7 plus 1

Jelikož nám bylo první mistrovské utkání s Bílým Podolím zrušeno, tak jsme si museli počkat na dalšího soupeře, kterým byly Církvice. Tuto soutěž jsme si vybrali, aby si hráči začali zvykat na žákovskou soutěž s rozestavením 7+1.

SK Církvice/Nové Dvory – FK Čáslav U11 7:8 (4:3)

Hodnocení trenéra Lukáše Jirků:
"V tomto rozestavení jsme hráli poprvé a chvíli nám trvalo, než jsme si na rozestavení, a především rychlejší a důraznější fotbal zvykli. V této soutěži se potkáváme s hráči, kteří mohou být až o 4 roky starší než naši hráči, což už je velký a znatelný rozdíl. Na některých hráčích bylo vidět, že se zalekli hráčů soupeře většího vzrůstu a báli se chodit do soubojů. S tímto asi budeme bojovat po většinu sezóny.
V prvním poločase jsme zaostávali a dostali jsme branky po individuálních akcích soupeře nebo po našich chybách. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a my přebrali otěže utkání, a dokonce se nám podařilo utkání otočit na naši stranu. Ke konci utkání jsme dostali po individuálních chybách z rozehrávky další branku, ale nakonec se nám podařilo udržet těsné vítězství."

Čáslav: Vacek, Becévu, Bureš, Černý, Lízálek, Pulkert, Rejthárek, Roubíček, Vondráček, Spěvák, Žemba, Feri, Veselý, Hortenský, Dudych.