ČÁSLAVFK Náchod
3:2
so 27. 8. 2022 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDD U 19 C, 4. kolo

Čáslavští starší dorostenci otočili zápas s Náchodem

Starší dorostenci FK Čáslav nastoupili na stadionu ve Vodrantech ke čtvrtému mistrovskému utkání ČDD U 19 sezony 2022/23. Hostili družstvo Náchoda. Jako noc a den vypadala hra čáslavských dorostenců ve čtvrtém kole ČDD U 19 s týmem Náchoda. V utkání padlo devět žlutých karet.

Čáslav – Náchod 3:2 (0:2)

Na první vítězství v divizi starších dorostenců si museli fotbalisté Čáslavi počkat do čtvrtého kola, ale stálo to za to. Náchod na domácím hřišti porazili v sobotu 27. srpna díky hernímu i výsledkovému obratu ve druhém poločase. Po zlepšeném výkonu se jim podařilo otočit skóre a vyhrát 3:2, když branky vstřelili Filip Varga, Matěj Havránek a Tomáš Roubíček.

Branky: 48. Varga, 60. Havránek, 78. Roubíček – 12. Váňa, 16. Vlček.

Rozhodčí: Kvaček – Chalupa, Mucha. ŽK: 80. M. Hájek, 75. Havránek, 91. Lanc - 92. Jirout, 75. Čejchan, 88. Váňa, 75. Lorenc, 57. Hypšman, 67. Müller. Diváci: 145. Poločas: 0:2.

Čáslav: Málek – Filip, Kubín, Ondráček, Šejvl – Havránek, Roubíček, Spáčil, Hájek – Varga (61. Lanc), Roček (90. Čertek). Trenér: Jan Spáčil. (jot – foto: Josef Tůma)