9_1630478642.jpg
1068_20240115_082657.jpg

Charitativní hokejové utkání PRO JAKOUBKA vyneslo 150 tisíc korun!

Skvělých sto padesát tisíc korun vyneslo charitativní hokejové utkání mezi trenéry FK Čáslav a ŠMICER teamem. Tato částka poputuje na účet malého Jakoubka Jandy, syna šéftrenéra čáslavské mládeže Petra Jandy, který před časem utrpěl vážný úraz.

Utkání skončilo vysokým vítězstvím bývalých hvězd české a československé kopané v poměru 7:2. Nabitá sestava ŠMICER teamu zdolala čáslavské trenéry i na třetí pokus. V přestávce utkání došlo na dovednostní soutěže a na vystoupení mladé krasobruslařky Nely Skalníkové. O branky a body ale nešlo. Hlavním cílem celé akce bylo vybrat finanční prostředky na dobrou věc, a to se povedlo! Částka sto padesát tisíc korun byla složena z výtěžku ze vstupného, daru firem Domaro trans a Cool media a také z příspěvků hráčů obou týmů.

Vybraná částka je úžasná, ani jsem to nečekal. Hlavně děkuji Jakubu Svobodovi, který všechno zorganizoval a sehnal sponzory. Přišli se podívat i lidé, takže to bylo parádní. Hlavně Kubovi ale patří velký dík,“ řekl po zápase čáslavský rodák Petr Janda a pokračoval: „Všechno vyšlo krásně. Přijela spousta kluků, se kterými jsem si zahrál a se kterými jsem se dlouho neviděl. Takže jsem byl strašně rád, že dorazili a že jsme si mohli popovídat. Také chválili to, jaké udělal Jakoubek pokroky. Bylo to moc milé setkání,“ dodal Petr Janda, v současnosti trenér čáslavské mládeže.

Branky: Hejný, Vedral - 2 Nezmar, 2 Baroš, 2 Hašek, Latka. Diváků: 250.

Trenéři FK Čáslav: Jiří Dastych- Miroslav Paták (K), Petr Kunášek, Vratislav Junek, Radek Dobrý, Peter Mráz, Karel Hejný, Adam Ronovský, Ladislav Matras, Patrik Cincibuch, Pavel Šveřepa, Petr Váňa, Martin Vedral.

Šmicer team: Michal Budínký - Vladimír Šmicer, Milan Baroš, Jiří Jarošík, Horst Siegel, Jan Nezmar, Ivan Hašek,Ladislav Volešák, Jaroslav Černý, Martin Latka.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!