9_1630478642.jpg
140_20240403_122320.jpg
172_20220109_105525.jpg

Charitativní hokejové utkání vyneslo PRO JAKOUBKA padesát tisíc korun!

Po dvou letech dorazily do Čáslavi legendy české a československé fotbalové reprezentace. Fotbaloví internacionálové pod hlavičkou ŠMICER TEAMU v charitativním hokejovém utkání vyzvali k odvetnému střetnutí trenéry FK Čáslav. I tentokrát se z výhry radovali internacionálové, kteří zvítězili 9:7. O výsledek ale v tomto utkání nešlo. Zápas se hrál především pro malého Jakoubka Jandu, jenž utrpěl vážné poranění míchy a nyní podstupuje nákladnou léčbu. Výtěžek ze vstupného (vybralo se parádních padesát tisíc korun) putuje na transparentní účet FK Čáslav, který klub pro Jakoubka zřídil. V současné době je tak na tomto účtu vybráno již 130 tisíc korun!

Skvělá návštěva v podobě 250 diváků viděla na čáslavském ledě hvězdně nabitý ŠMICER TEAM. Proti trenérům Čáslavi se na bruslích představili například Vladimír Šmicer, Karel Poborský, Patrik Berger, Ivan Hašek, Tomáš Ujfaluši, Pavel Kuka, Jiří Novotný a další.

Před samotným utkání došlo na představení jednotlivých aktérů a klub rovněž nezapomněl na bývalého trenéra mládeže FK Čáslav pana Zdeňka Holuba, který v tomto týdnu bohužel náhle zemřel. Přítomní jej uctili minutou potlesku.

Slavnostní buly připadlo na bývalého hráče Slavie Praha a nejslavnějšího odchovance Čáslavi Petra Jandu, který je otcem malého Jakoubka, pro kterého charitativní hokejové utkání klub zorganizoval.

O přestávce utkání došlo na dovednostní soutěže – střelba na přesnost, souboj v rychlosti a nájezdy. V disciplínách uspěli internacionálové v poměru 2:1. Samotný zápas pak skončil divokou přestřelkou, kdy se z vítězství nakonec opět radovaly bývalé hvězdy české a československé kopané, které zvítězily 9:7!

Na závěr celé akce byla po utkání připravena pro diváky autogramiáda.

Fotogalerii z utkání od Reného Svobody naleznete zde!

Fotogalerii z utkání od Zdeňka Hejduka pak zde!

Foto, video, rozhovory od Václava Dastycha jsou zde!


FK Čáslav (trenéři) – ŠMICER TEAM 7:9 (4:6)

Branky: Matras 2, Spáčil, Vondra, Cincibuch, Paták, Hejný – Ujfaluši 3, Poborský 3, Vidlička, Černý, Berger.

Rozhodčí: Kotrba, Záklasník. Diváků: 250.

FK Čáslav: Dastych – Mráz, Paták, Dobrý, Kunášek – Matras, Cincibuch, Spáčil – Hejný, Jícha, Svoboda – Vondra, Junek, Váňa. Trenér Pavel Váňa.

ŠMICER TEAM: Pavel Kuka - Vladimír Šmicer, Karel Poborský, Jiří Novotný, Ivan Hašek, Patrik Berger, Tomáš Ujfaluši, Václav Vidlička, Ladislav Volešák, Horst Siegl, Jaroslav Černý.