so 23. 9. 2023 10:00 @ V Průhonech / UMT, ČDD U 19 C, 8. kolo

Chrudimi jsme podlehli o tři branky

Na půdě chrudimské rezervy jsme neuspěli.

Chrudim B – Čáslav 3:0 (1:0)

Hodnocení trenéra:

"Zápas se soupeřem z čela tabulky bohužel skončil porážkou o 3 góly, i když to tak dlouho nevypadalo. Chrudim sice byla fotbalovější a měla míč více na svých kopačkách, ale až na výjimky jsme ji do vyložených šancí nepouštěli.
Škoda obdržené branky těsně před koncem 1.poločasu, kdy po závaru před naší brankou propálil hráč Chrudimi z vápna vše, co mu stálo v cestě i s gólmanem.
Do začátku 2.půle jsme vstoupili dobře a výsledkem byla obrovská šance Ročka, před kterým zívala po krásné přihrávce Spáčila prázdná branka, ale míč bohužel ideálně netrefil. A tak přišel trest na druhé straně, kdy Horák dlouho váhal s rozehrávkou ve středu hřiště a Chrudim z rychlého protiútoku zvýšila na 2:0. Od té doby kluci přestali věřit tomu, že by se zápasem mohli ještě něco udělat a na hřišti byl de facto už jen jeden tým. Výsledkem byl další gól v naší sítí a to soupeř ještě dalších několik šancí nevyužil."

Sestava: Málek - Sechovec, Houfek, Ondráček, Filip - Grulich Resl, Horák, Koryčánek - Spáčil, Roček. Střídali: Havránek, Černoch, Švanda.