Církvice zkazila stoprocentní plnění v závěru zápasu

Rychle rozhodnout o svém vítězství, udržet čisté konto a nechat více hrát někdy méně vytížené hráče. To byly v úterý 12. října hlavní cíle čáslavského týmu U11 v předehrávce víkendového kola okresního přeboru mladších žáků v Církvici. Všechno se splnit nepodařilo.

SK Církvice – FK Čáslav C 1:6 (0:3)

Domácí celek se načal vlastním gólem hned v úvodu utkání. Pak byl po většinu času dál pod tlakem, ale výsledkově mu to až tolik neublížilo. Čáslav se musela spokojit se třemi brankami vstřelenými v každém poločase, přičemž nejvíce těžila ze spolupráce J. Pauly a T. Pekharta. O stoprocentní plnění hosté přišli tři minuty před koncem zápasu, kdy z ojedinělé šance soupeře zbytečně inkasovali.

„Zápas se slabší Církvicí měl být ideální příležitostí, abychom si vyzkoušeli prvky, které chceme, aby se v naší hře objevovaly stále častěji, ovšem příliš se to nepovedlo. Někteří hráči totiž mysleli víc na to, aby si dali gól. Na výhru to sice tentokrát stačilo, ale mně se daleko více líbilo minulé utkání v Uhlířských Janovicích, i když jsme tam vysoko prohráli,“ naznačil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Branky a asistence Čáslavi: vlastní (T. Pekhart) - 0:1, O. Rek (L. Jelínek) - 0:2, J. Paula (T. Pekhart) - 0:3, J. Paula (T. Pekhart) - 0:4, T. Pekhart (J. Paula) - 0:5, J. Paula (bez asistence) - 0:6. Rozhodčí: K. Kafka. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav C: T. Klapal - F. Babák, L. Jelínek, Š. Mariani - L. Hájková, J. Paula, O. Rek - T. Pekhart. Průběžně střídali: P. Zelený, J. Šouba, D. Zámečník, D. Lebeda, M. Černý, F. Urban, T. Jeřicha. Trenér: L. Hájek.

Ostatní výsledky: Malín - Vrdy 15:4, Uhlířské Janovice - Křesetice/Malešov 9:0, Suchdol - Zruč nad Sázavou 0:3, Kutná Hora B - Sázava 0:0, Hlízov - Chotusice 2:4.