9_1630478642.jpg
181_20220123_161030.jpg

Další halové vítězství! Tentokrát v Chrudimi

Mladší žáci kategorie U13 se v sobotu vydali na halový turnaj v Chrudimi, kde prohráli pouze jediný zápas. Ostatní zápasy však vyhráli a díky tomu obsadili první místo.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Do prvního zápasu kluci vstoupili s chutí a bylo vidět, že chtějí celý turnaj vyhrát. První zápas se nám vydařil velmi dobře výhrou 7:1, ovšem další dva zápasy neměly takovou úroveň a naše chuť do hry lehce opadla. Oproti prvnímu zápasu to byl úplně jiný fotbal. Vyvrcholením byl čtvrtý zápas, kdy kluci prohráli 2:4 a dalo jim to “facku“, která nás v posledním pátém zápase nakopla. Kluci předvedli výborný výkon a v nejdůležitějším a zároveň nejtěžším zápase vyhráli 4:1."

„Kluky bych chtěl pochválit hlavně za poslední utkání, ve kterém předvedli skvělý výkon. Byl bych rád, kdyby s takovým zápalem, emocemi, chutí do hry a bojovností hráli každý zápas. Dále bych chtěl pochválit kluky, kteří nás doplnili z U12 Matěje Houdka, který se stal nejlepším střelcem s 11 brankami a Filipa Mráze, který byl po zásluze oceněn nejlepším hráčem našeho týmu.“

Sestava: Bednář – Vavřina, Miřácký, Černý – Mráz, Houdek, Lhoták, Ozank.

Výsledky:

FK Čáslav : MFK Chrudim–červená  7:1 (3x Houdek, 3x Lhoták, Ozank)

FK Čáslav : SK Buwol Metal Luka/ Jihlava 8:0 (4x Houdek, 2x Ozank, Lhoták, Černý )

FK Čáslav : Sokol Újezd 7:1 (4x Lhoták, 2x Houdek, Vavřina)

FK Čáslav : Tatran Ždírec nad Doubravou 2:4 (Houdek, Lhoták)

FK Čáslav : MFK Chrudim–černa 4:1(2x Mráz, Houdek, Ozank)