125_20240312_115337.jpg
549_20221014_094401.jpg

Další postup kategorie U11 v Planeo Cupu

Ve druhém kole se naši borci ročníku 2012 vydali do Havlíčkova Brodu usilovat o další postup v Planeo Cupu. Zde se utkali s celky Havlíčkův Brod, Chrudim, Hlinsko, Vlašim a Jihlava. Po jedné prohře, jedné remíze a třech vítězstvích si čáslavští došli pro druhém místo a postoupili do poslední kvalifikace před závěrečným republikovým turnajem.

Hodnocení trenéra Václava Vondry: „Do prvního a nejtěžšího utkání jsme vstoupili zodpovědně. Prvních patnáct minut se nám dařilo hrát s Chrudimí vyrovnaný zápas. V polovině utkání, po gólu na 1:2, jako bychom zapomněli hrát fotbal. Chtěli jsme za každou cenu být všude a tím jsme ztráceli pozice. Nicméně z výsledku 1:4 se kluci oklepali a do dalšího zápasu jsme nastoupili s odhodláním vyhrát, a to nám zůstalo až po zbytek turnaje. Všechny zbylé utkání byly vyrovnané po všech stránkách. Výsledky byly velmi těsné a museli jsme vždy bojovat až do konce a vydat ze sebe to nejlepší. Z turnaje jsme si nakonec odvezli krásné a zasloužené 2. místo a tím si zajistili postup do dalšího kola. V příští kvalifikaci se vydáme do Pardubic a budeme usilovat o postup na republikový turnaj!“

Sestava: Horáček, Mikanová – Váňa, Feierfeil, Jelínek – Patejdl, Klapal – Kočí, Zápařka, Pekhart.

Výsledky:

FK Čáslav – Městský fotbalový klub Chrudim 1:4