KOLÍNČÁSLAV
ne 27. 3. 2022 10:00 @ Kolín, Borky, Přípravný zápas
256_20220330_111336.jpg

Debakl v Kolíně

Předposlední přátelské utkání před jarní části sezóny probíhalo v Kolíně. Kluci si opět vyzkoušeli velký fotbal. Bohužel soupeř jim nedal nic zadarmo, a tak si čáslavští hráči odvezli vysokou porážku 0:10.

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Utkání se mi hodnotí velice těžko, hráli jsem se soupeřem, který hraje stejnou soutěž jako my, ale co se týče hry na velké hřiště, je na tom mnohem lépe. Viděl jsem mnoho chyb, na kterých s kluky musíme zpracovat. Bylo vidět, že kluci nejsou vůbec zvyklý na velké hřiště…spousta z nich se pořád hledala a skoro nevěděla, kde se mají pohybovat.

Jsem rád, že si na velké hřiště zahráli i kluci z U12 i pro ně je to zkušenost. Příští týden sehrajeme generálku s Vlašimí a následně se vrhneme do jarní části soutěže.“

Čáslav: Bleha – Miřácký, Honzíček, Jirousek, Vavřina, Zavadil – Jeřábek, Vedral, Valko, Neuman, Michera, Houdek – Ozank, Lhoták, Krejčí.