140_20240403_122320.jpg
173_20220110_120733.png

Dej se na sport. HRAJ FOTBAL!

Chcete, aby Váš syn nebo dcera oblékali modrobílý dres FK Čáslav a stali se tak součástí největšího fotbalového klubu na okrese? Stačí se dostavit na jeden z mnoha tréninků naší mládeže. V současné době hledáme kluky a holky ve věku od 5 do 13 let.

Nejčastější dotazy před návštěvou tréninkové jednotky v FK Čáslav:

Co potřebuji na první trénink?

Postačí sportovní oblečení. V případě, že se trénink koná ve venkovním prostředí, tak doporučujeme zvolit oblečení dle aktuálního počasí. Pokud se trénuje v hale, stačí triko a trenky. Dále pak sálová obuv. Na první venkovní tréninky mohu mít děti sportovní obuv (rodiče nemusí ihned kupovat kopačky). Láhev na pití. Ostatní pomůcky máme k dispozici.

Je možnost si trénink nejdříve vyzkoušet?

Ano, na zkoušku můžete chodit na tréninky po dobu prvního měsíce. Následně bychom se domluvili co a jak dál.

Budu hrát i zápasy, nebo turnaje?

Ano, každá kategorie hraje své turnaje či mistrovská utkání. Jezdíme po celé České republice.

Jak informujete rodiče a hráče o akcích klubu, trénincích a zápasech?

Ke komunikaci využíváme interní členskou sekci. Po přihlášení do klubové členské sekce máte přistup ke všem důlezitým informacím pro jednotlivé kategorie.

Veškeré další informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne sekretář klubu a trenér mládeže Radek Zoufalý na tel. čísle 723 235 812 nebo formou e-mailu na adrese info@fkcaslav.cz.

Přehled trenérů a kontaktů pro jednotlivé kategorie naleznete zde!

Těšíme se na VÁS!